bugün

Bazı şeyleri göz ardı edip işine gelenden başkasını görmemektir. Erkekler kadınlara göre çok daha az seksi giyinme imkanına sahip. Yani giyer tabi ama kadınları da etkileyen toplumsal baskı burada da devrede. Etek giymek bu toplumda zor. Ama aşılır elbet ve şartlar eşitlenir.
memeler dışarda gezip, erkek bakınca da sapık muamelesi yapan kızların içinde bulunduğu durumdur.
yakışıklı biri olunca sorun olmuyo. ben yaşamadım. ama ersin korkut gibi sıfatın varsa; bana baksan bende sinir olurum.
Sonra özgecan olayları vs vakalar daha dinin dediğine uymuyonuz erkek neden uysun der haklı görünürüm.
Erkek kendini tutmalı der dinde sakınmalı kendini diyede kadın haklı olur tartışmaya açık.
Bu kafaya bitiyorum..kız açık diye saldıracak kafa bu kafa..

Neymiş teşhir miş..öyle giyinirse hakediyormuş.

Götün yiyorsa Manavın önünde meyve teşhir eden esnafın da meyvesine bı el at..o da teşhir ediyor..alsana bı tek elma erkeksen..
Üstteki arkadaş mal mısın..resmen gözle tacizi savunmussun topraaaam..
kendine baktırmak için seksi seksi giyinen kızdır.ama sorsan öyle demez.
Aynen amk
Giyiyor dekolteyi giyiyor mini eteği afedersinizde neredeyse ami gotu ortada

Ondan sonra biri dikkatli bakınca ayyy kadina taciz..

Bizim köyde bir laf vardır ağa
Açana bakarlar..
Aynen amk
Giyiyor dekolteyi giyiyor mini eteği afedersinizde neredeyse ami gotu ortada

Ondan sonra biri dikkatli bakınca ayyy kadina taciz..

Bizim köyde bir laf vardır ağa
Açana bakarlar..
Toplumdaki yavsak erkekler de kanıksamış bunu karılara laf edeceklerine sanki kendileri etkilenmiyormuş gibi davranıyor yavşaklar.
onu giyerken düşünmeyenin ben bakarken hakkımda öyle düşünmesi umurumda olabilir mi? olamaz.
Olmaz öyle şey, kadınlar seksi seksi giyinir, bakmak isteyen bakar. Kadını erkeği de olmaz bunun. Bakmak isteyen ilgisini çeken bakar. Oyunun kuralı budur. Ayrıca taciz sözlü ya da dokunarak olur. Gözle taciz uydurma birşeydir. Tabi ki bakmanında bir adabı olur. Bakarken yüzünü gözünü ekşitmeyeceksin. Beğenmiyorsan, tasvip etmiyorsan bakma yavşak! Olumsuz görüşlerinizi kendinize saklayın, kimsenin umrunda değil amk.
Bakışlardan rahatsız olan da rahat edemeyeceği şekilde giyinmesin. Neticede bu bir tercih meselesi. Giyinip de erkeğe abazan muamelesi yapan da kontra tacizcidir.