bugün

sözlük yazarlarının çok tecrübeli olduğu bir konuda bilgi amaçlı sorulan sorudur.
Bu mesajı yazıyorsam sorunun cevabını anlamış olmalısınız.
Bu bünyenin bir ihtiyacı sonuçta ama bu durumu kafamıza göre yorumlamak olmaz. Zamanı gelince evlenmek gerekir. Bu durumun en mantıklı çözümü budur.
Seks yapmak, yemek gibi, içmek gibi, hava gibi hayati önem taşıyan bir öğe olmadığı için elbette yaşanır.

Lakin iç güdülerimiz, fizyolojik yapımız, yaradılış özelliklerimizden dolayı, her sağlıklı birey, cinsellik yaşamak ister.
Ama yaşamadığında ölmez tabii ki.
Meme olmadan yasanir mi bos bos konusmayin.
valla ben 2 senedir yaşıyorum, tavsiye etmem tabii ki.
kişiye göre değişebilir. ama akıllara şu beyiti getirir;

vajinan beş para etmez, bendeki bu libido olmasa...
dünyanın en zeki adamları bile sekssiz öldüyse demek ki yaşanabiliyormuş. ama gorilden hallice iqlu adamlardan o seviyeyi bekleyemezsin tabii ki. beyin olmadığı için kafa sadece içgüdülere çalışıyor. ye, iç, sıç, sik.
yaşanır elbette, mesela dünya üstünde yaşayan insanlar sevişmeyi bırakırsa tüm insanlık maksimum 100 yıl daha yaşar sonra da neslimiz tükenir...
Hiçbir mezar taşında bundan muzdarip olarak öldü yazmıyor.
Robinson kruzo gibi ama hayattayım.
pek tabikidir. ama olunca daha güzel yaşanır.
sadece ekmek suyla da hayatta kalınır. amaç hayatta kalmak mı yaşamak mı?
zoraki (ske ske) öyle yaşamak zorunda olanlar hangi kategoride acaba?.. onu, saniye saniye, iyiden iyiye (büsbütün anlamında), mütemadiyen ve hatta biteviye göğüsleyenlere bir sormalı, hı?!..

ske ske... Heh!?..

(bkz: ske ske abazan)

(bkz: adamakıllı nemfoman)
Yaşanabilir dostum hayat seks değil... seks sadece insanı ayartan küçük geçici bir zevk yaşlanınca görelim seks yapabiliyor musun , ondan çok sevdiklerinin yanında olması onlarla vakit geçirmek daha çok zevk verir.
Lan 24 yıldır nasıl yaşıyorum ben aq. ilişkiye girdiğim tek şey elim.
uzmanlık bilgime göre ölünmeyeceğini söyleyebilirim...

evet artık ben de bir cnn türk yorumcusu gibiyim artık.
belki yaşanabilir ancak yaşam devam edemez.

bildiğimiz yaşamın merkezinde seks vardır ve insanlar hep bunun bilinciyle yaşamıştır.

tarihten örnek vermek gerekirse truvalı helen'in vajinası için çıkan truva savaşı'nda, onbinlerce insan gözünü kırpmadan hayatını feda etmiştir.
görsel

Elizabettede geçerlimi diye sorduran başlik.eğer değilse tecavuzlerin artmasindaki sebep bu doktor olabilir.düşünsene neden yaptin diyen hakime ömrümü uzatmak için cevabini veren tecavüzcü herşeyi açiklayabilir.

işin espirisi bir yana saçma sapan uzman haberlerinden biri.
teknik olarak yaşanabilir ki uzak doğu dinlerinde seks orucu gibi uygulamalar olduğunu duymuştum.
illa biryerden kaçak oluyor, yaşanamaz.
Gayet tabii
Hayatınızın olmazsa olmazı haline getirmeyin
yokluk olunca yaşanır da durumunuz varsa da yapın yani kendimize eziyet etmeye gerek yok .
Henüz ölmediğimize göre demek ki yaşanıyor.
Sekssiz olur mastürbasyon yaparsın ama aşksız yaşanmaz .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar