bugün

cevap veriyorum -c- şıkkı.

a) akp
b) mhp
c) chp
d) bdp
e) dsp
seçimle değil kasetle iş başına gelinen partidir.

(bkz: başkanını sex partileriyle belirleyen parti)

(bkz: parti içi parti)
flash bellek ile ne değiştirir siz tahmin edin.
arkada kılıçdaroğlu hazır beklediği için pek etkilenmemiştir. tam tersine iyi olduğunu söyleyenler mevcuttur. bi dahaki sefer için kılıçdaroğlunu grup yaparken görmek mümkündür.
Ne yapsınlar amk? Serdar ortaç kasediyle mi değiştirsinler?
insanin için için "kaset mi kaldi lan cddir o" dediği, değişim fantezisi.
(bkz: deniz baykal sex tape)**
pişmanmısınız diye sorsalar ne der çok merak ediyorum velhasıl sonuç değişmeyecek. (bkz: byeekal)
nesrin baytok'a geçen gün "nesrincim işler nasıl gidiyor" diye sordum? o da anlatmaya başladı. bende sizlerle paylaşmak istedim dediğine göre geçen çarşamba kemal kılışdaroğluna iş atmış ilk başlarda pek yanaşmamış bizim gandi ama sonradan bizim azgın vekil tenhada sıkıştırmış gandiyi. ayağını kemalin penisinin üzerine koymuş ve bastırmış sertçe bu arada siyah dantelli jartiyerini de göstermiş. kemal jartiyeri görünce dayanamamış boncuk boncuk terlemiş. başlarda yine naz yapmış ama bizim nesrinden kaçar mı onuda ikna etmiş. dediğine göre 17 nisanda kemalin havuzlu villasında buluşmaya karar vermişler kimse olmayacakmış. "size hayırlı işler" dedim telefonu kapadım.
Kim tarafından kimin için yapıldığı bilinmeyn kaset olayının yaşandığı partidir . Ama en çok kime yaradığını biliyorum : Kemal Kılıçdaroğlu ...
müslüman geçinip ayeti inkar eden(Hucurat; 12) parti başkanı ve seçmenlerinin olmadığı partidir.chp'li değilim götten bacaklılar.bozkurtum.
tek bir tane değil bir çok üyesinin en az bir kaset doldurduğu parti..
(bkz: cehape)
büyük lider ahlak bekçisi recep tayyip erdoğan'ın eleştirmek yerine bok atmak değimini kullanarak ısıtıp ısıtıp kendisi gibi ahlak bekçisi olan halka sunduğu sözdür.

(bkz: akıl hocasını satarak kurulan parti)
(bkz: akp)
geleneklerine sahip çıkan partidir.
yakında aynısı çok güvendiğiniz partiler için de olabilir. bu tip şeyleri çok fazla kaşımayın derim.
en azından utanç verici bir durumda liderini değiştirmiştir. j-kul hakkına hırsızlığa ranta peşkeşe rüşvete eyvallah diyenler utansın.
asrın rüşvet ve yolsuzluk skandalına rağmen genel başkan değiştirmeyen partiden evla partidir.
yalan dolan partisidir.
mensuplarınin, en azından normal bir sex hayatı olduğunu anladigimiz partidir.

13 yaşında çocuklara tecavüzü, çok eşliliği, oğlancılığı meşrulaştırmaya çalışan akyürüyenlerin partisi değildir.

akp, chp, mhp, dtp vs. hepsini arka arkaya dizip, aralarina karbon kağıdı koyarak zikebilcek kadar apolitiğim. yanlız şu gerçek var ki, ahlak konusunda en son ahkam kesebilecek olan akbeyinlilerdir.
Çok afedersiniz de benim öyle kasetlerim çıksa ben utanmadan devam ederim mesleğime, napalım yani, çeken utansın.
biri kadın ile yapıyordu diğeri ise koca ülkeyi yapıyor ince çizgi mi desem bilemedim. bir sonraki bafi olayı deliyle olabilir ama orjinal deliyle...
yanlış yapmıstır ,parti sitesine koyulup oylanmalıydı , siyaseti etkileyecek birşey olmamalı.
adam koca ülkeyi şapmamış sizin ki gibi hiç değilse, ama siz de beyin ne arar bunu bile düşünemezsiniz!

hüloğğğğğğ!!!
hard sekslerin döndüğü partidir.