bugün

Sadece türkiyeye özgü bir durumdur.
Eskiden bu kadar değildi arttı.
Kadınların kalitesiz olup işi ve parası olana verdiğini gösterir.
Nasıl yani seks dolandırıcılığı mı başladı bu sefer?
Pilot taklidi yapanı gördüm.

Benim özel ders hocamdı. Evine bi gittim pilot elbisesi var. Bi de vesikalık fotoğrafı buldum. Dedim hoca bu ne? Boşver askerlikten kalma dedi. 17-18 yaşındayız o zamanlar ayıkmadık durumu tabii. Bi de üniversite sınavı var diye çok da merak etmedim. Meğersem bu amınoğlu kadınları pilotum ayağına sikiyormuş.

Sonrasında sırf kadınları sikmemiş, bizi de ayrıca sikmiş. Odtü matematik mezunuyum diyordu, ekonometri mezunuymuş aq
odunu yemekle sonuçlanabilir.
Biz ne savcılar, ne doktorlar ne avukatlar gömdük. Bir müzisyenin eline bu dünya da bir tek tiyatrocular su dökebilir onun haricinde başlıkta bahsi geçen mesleklerdeki bireyler anca parasına söz geçirebilir.
avukatı savcıyı bilmem ama iş adamı kalıbı artık iyice ayağa düştü. adam bayrampaşada kuru gıda halinde sabun tozu toptancısı ortamlarda "iş adamıyım" kimyevi temizlik ürünü işindeyim diyor.
hırsızlık için cumhur başkanı taklidi yapmaya benzer.
seks için yalan söylemek çok yaygınlaştı.

bir akrabamız var. kendini ultra zengin olarak tanıtıyor herkese. ama emek isteyen bir süreç. bu çocuk mesela lüks mekanların önüne gidip oralarda fotoğraf çektiriyor sürekli. bildiğin mekanın önü. hani içerisi falan değil.

bir kez lüks bir araç kiralayıp onunla milyon tane video, fotoğraf çekip paylaşıyor.

meslek olarak da yapmadığı bir işi söylüyor. mal varlığı olarak da sahip olmadıkları şeylerden bahsediyor. sikiyor mu sikiyor evet. inanıyorlar çünkü.

ben bizim binanın tapusunu göstersem inanmazlar ama aq biraz baht falan olması lazım.
tarih boyunca böyle olmuştur zaten.
hiç bir kadın sokak çocuğuna çulsuz bir herife vermez.

kadının yaradılışında var bu. ama erkekte böyle değil mi ? mesela yeni bir iş teklifi geldi. maaşınızın iki katı. hemen arkadaşlarınızı satarsınız. yeni işe başlarsınız. daha iyiyi istemek insanoğlunun dna'sında var. doyumsuzluk.

kadın da böyle işte. kimin parası ünvanı var, yatar onun altına. siz bir kadın olsanız istemez misiniz şöyle avukat, savcı...
Türk ceza kanununun 357. Maddesinin 13. Maddesinin c bendine göre suçtur.

Hukiki konularda danışma almak isteyenler bana ait olan plazaya gelip bir çayımı içebilirler, tüm imkanlarımı seferber ederim.

Özelden yazarsanız adresi veririm.
gereksizdir. azıcık sahte para gösterin direk tavlanır.
Vay böyle tavlanıyormuymuş?