bugün

o kendini biliyor mu?
objektif olarak söylüyorum sözlükte en çok iş yapan en sadık nesildir.
Buzlarımdan çözüldüm de geldim.
Neden kimse yok diye şaşıran, önceden buralar hep dutluktu.
(bkz: torun)
Sözlüğün güzel zamanlarını bilen yazardır.

Çok özledim.
sekizinci nesil yazar kim amk? yıl olmuş 2020.
sözlüğe en çok katılım sağlayan ve uludağ sözlüğün pik yaptığı dönemde sözlüğe üye olan nesildir. 11. nesil daha fazla diyen uludağ sözlük cahillerini sopayla kovalarım!

11. nesiller 2014 yılında gelmişti. 12. nesillerin 2015te gelmesi gerekirken 2018 sonuna kadar 11. nesiller gelmeye devam etti ve bu yüzden 11. nesil yazar daha fazla oldu.

8. nesil efsanedir.
Sözlüğün yüz akı olan nesil.
ben kaldım kardeş, ben kaldım.
o güzel insanlar, yine o güzel tek boynuzlu, kanatlı atlara binip gitmişler. giden memnun ki yerinden dönen yok seferoğulları!

yaşlanmışım sözlük.
(bkz: dinazor)
dokuzuncu nesil çömezlerini bir türlü adam edememiştir.
Zamanında bizi çok eziklemiş yazar nesliydi. Şimdi yaşayan son dinazor gibi kaldınız ortada. Bu bizim intikamımızdır işte.
(bkz: dokuzuncu nesil intikam alayı)
(bkz: gardaşım bir şeye ihtiyacın var mı gardaşım)

Geldik ulen. Evet.
Guzel nesilden olan yazarlardir.
(bkz: Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler)

(bkz: Kendini kral sanmak)
içinde bulunduğum sınıftır. o güzel yazarlar güzel atlara binip giderken üstünden düştüler.
12.nesil veledlerin dolaştığı yerde kral olmaktır.

nerdesiniz yoldaşlarım, beni neden yalnız bıraktınız?

hepsi evlendi tabi. ben kaldım sap gibi amk.
gözümüzde hala çoluk çocuktur. sorry guys.
içinde bulunduğum yazar grubudur. ta o zamanlar, yani 7-8. sınıfta iken, kayıt olduğum için çokta yaşlı sayılamayacağım bir gruptur.
dokuzuncu nesil yazar olarak fosillikten kurtuldum. erken doğmuş yazardır.
(bkz: buyrun benim)
Geçen gün bir yazar arkadaşımızın fosil diye nitelendirdiği, şahsımın da ait olduğu nesildir efenim.
birçoğu sekiz yaşında sözlüğe üye olmuş, bu sene on sekizinci yaşını kutlayarak ergenliğinin zirvesini yaşamış nesil.