bugün

--spoiler--
128.pkk ya ve pkklıya her zaman hak ettiğinden daha fazla hakaret eden kişi.
ahlak bilgisi bunu istemez ama her insanın bir sabrı var.
--spoiler--
helal sana yazar. çok da severim arkadaşımı. * *
(bkz: zakdem 80) hoş gelmiş yedinci nesil seviyoruz kendisini.
(bkz: ben rakıyı susuz içerim)
(#9964859)
entrysi ile beni güldürmüştür. * *
görsel
kadeh madeh iyi biliyor. Hard dinci gibi göstermeye çalışsa da kendisini, açık vermiş. dinci dedik; Şarapçı çıktı azizim.
zamanında içki kullanmış ama müslüman olunca zamanla bırakmış yazar.*
bir yerden gözü ısırıyor ama...
alevilerle kötü deneyimler yaşadığını düşündürten yazar. sen bir başkasına yazarsın bu arkadaş gibi diğer cemaat mensuplarının bir tarafı karıncalanır. abiler tarafından yönetilip de kendilerini bu kadar zeki sanan başka bir insan sürüsü de yoktur herhalde.
kötü deneyimleri anlamak istediği gibi anlamaya çalışan ilginç kişilik. bu gibi insanlar benim gibi sıradan bir aleviyi bile radikalleştirecek kadar şeytanın yolunda giderler
(bkz: kemaliste sümüğünü bile atmayan türbanlı kız/#10005074)
kendisi alakaya çay demlemekte ustalığını göstermiştir.
yalçın küçük'e sempatisi olanları "pkklı" olmakla suçlayan, anlaşıldığı kadarıyla yalçın küçük ün hiç bir kitabını okumamış bünyedir, yazıktır.
hasta beşiktaşlı yazar. haliç üniversitesinde 4 yılımız geçmiştir. final sınavı gecesi evime gelir, abi metin tokat bizim penaltıyı resmen yedi diye, benim tepemde ağlardı. düşünün 10 sene önce oynanmış maçı kendine dert edecek kadar hasta bi beşiktaşlıdır. ama candır, kadim dostumdur. piyanist arkadaşım ozan gibidir o.
anlamıyorum aga. yeminle anlamıyorum.

(#10078240)

bu adamın niye böyle kör ithamlarda bulunup 7 yaşındaki çocuk gibi egosunu tatmin etmeye çalıştığını anlamıyorum.
ya ben çok aptalım, ya da karşımdaki beyinsiz.

lan olm kendinize gelin lan. kafayı mı yediniz? antucu bebeler gibi laf sokmaya çalışmayın olmadık yerden.

kızım sana söylüyorum gelinim sen anla.
wikileaks da ülkem fransa nın hakkında yazılmış olan abartılı ve suçlayıcı ifadelere kızan yazar.
okuduğunu anlama yeteneği ancak bir maymununki kadar olan ama iş yazmaya gelince mangalda kül bırakmayan kişi.

şundan: (bkz: #10100551)
şunu çıkartmış: (bkz: #10100558)

gören de yahudiler'i savunmuşum zanneder.
(#10100568).
kelimelerini sıçmak olarak niteleyenlen göt parmaklı yazarları merak eden kişi.
bsg adam nicki kendisine daha çok yakışırdı. zekanın kırıntısı bile olmayan aptalca entryleri ile durmaksızın saçmalıyor.
kadınları hakir görmemekte olan kişidir(#9189492).zira ahlaka mugayir ateistçe bir tavırdır.hatta bu düstursuz güruh kadını erkeği bir mal gibi segiler fiyat biçer satar .
birileri gelip bu adamın en sevdiği kişiye tecavüz etse ve eğer bu adam bu tecavüz olayının hesabının sorulmasının pkk'ya hizmet ettiğini düşünse hoş karşılayacaktır. adam pkk'ya hizmet edebilecek her türlü olaya açık ama dillendirilmedikçe. korteks zedelenmesi yaşıyor sanırsam.

not: ortada bir tecavüz olayı yok sadece bir olasılık üzerine konuşuyoruz. hemen celallenmesin birisi tecavüz etti diye. kapiş?
bir doktor parasını çalsa yinede doktora gider.
bir polis tecavüz etse yine bir ihtiyaç hissetse güvenlik kurumlarına başvurur.
bir hakim yanlış hüküm verse boş yere dayak attırsa yine adelete ihtiyaç olunca başvurur.

ama bazıları gibi pkk nın orospu çocuklarına ihtiyaç hissetmez hem koruyup kollama ihtiyacıda hissetmez.

pkk kara propagandalarınada alet olmaz bu nedenle bazı teröristler gibi puşt değildir.
(bkz: cany13/#10133900)
çok üstüne gitmeyin yazarı. türkçesi iyi değişmiş. yediği lafı da anlamaz.
beraber çılgın bir eğlenceden sonra resim çektirdiğim yazar.(not : ortadaki benim)
görsel
son zamanlarda sürekli birilerine -başta bana- ayar verme gayreti içinde gördüğüm, sadece aynaya bakmasını tavsiye edeceğim yazar... ben neyi savunduğunu anlayabilmiş değilim ya, herhalde birilerinden bişeyleri korumaya uğraşıyor...
(bkz: mini etek neyi açıyor/#10144744)
(bkz: türban neyi örtüyor/#9708135)