bugün

Babasının sefir olmasından başka iler tutar bir yanı yok kızın. Babası da sefirden çok sefaret görevlisine benzemekte.
görsel

Aldığı son reyting oranlarıyla dibi görmeye başlayan dizidir. Sezon sonu gelmeden final çanları çalmaya başladı.
hıyar olsa cacık olmayacak dizi.
bu sikik diziyi baştan sona izledim. Dizideki tek sorun NARE denen kahpe. amk karısı sinsilik yapıcam diye anasını sikti millletin 2 tane dağ gibi adamı piç etti. burdan senin ta amk nare.
böyle sikimsonik dizileri izleyip hayattan zevk alabilenlerin kafasını gerçekten yaşayabilsem mutlu ölebilirdim.
Nare(sefirin kızı) sağlık yüzünden gitti de Gediz (sağdıç) niye öldü lan. Geriye ne kaldı? Tuğba buyukustun.(iç tirmalayan sesli yapay abla).
Ne yapacaklar acaba tugbayi sefirin kayıp kızı falan mı yapacaklar. Yoksa dizinin adını da değiştirseler iyi olur çünkü eski konudan eser kalmış olmayacak şuan.

Bu arada bugün dizide en sevdiğim oyuncu (engin akyürek) dagilmisken fon da çocuğum belki çalması mesut etti beni.

Edit; Engini başka projeye alıp diziyi bitirmek çok iyi fikir bence de.
Evet benim anne de kefirin kızı diyor sağolsun her pazartesi.
gündeme bomba gibi düşen sahne (+18),

https://streamable.com/yj89jo
guzel gidiyordu bozdulur gediz karakterini kötü yaparak başta bu filmi izlerken güçlü bir kadın karakter görürrüz diye düşündüm ama güçsüzdü.
bir türlü izleyemediğim dizi.
Kim yazıyor bunları diye beni çıldırtan dizi.
Aşklarına 'destan' diyorlar, kıza 'alacakus', adama 'sancar efe'.

Hic aklımdan çıkmıyor, adam ölüm döşeğindeyken kız 'sancar efe iyi olana kadar destan bana emanet' dedi.

Neden bu dizi çekiliyor ki, gerçek hicbir şey yok. Çok asiksaniz birleşin. Güç var para var herkesin aşktan haberi var çocuğunuz var.

Çok saçma bir dizi. Engin akyürek iyi, ben yabancı damat izliyorum, orada da oynuyor.
ucurumdan dusen adami inek derisine sarip dürüm etmislerdi.aksam gozum.takildi adam canli kanli dolasiyor.

sadece bir kaval kemigi kirigi 8 gun sonra filmlerde iyilesmeye basladigi gozlenir.30 ile 40 gun icerisinde sertlesir eski halini alir.10 ile 20 gun icerisinde kisi ancak eski yurumesine kavusur.

merhaba ben op dr mesut akar.
Oyuncuları, çekimleri, senaryosu, şivesi kısacası her şeyiyle son dönemin en itici dizisi olabilir. ismi bile itiyor.
engin akyük var o yüzden sevemiyorum.
"bildiğim kadarıyla" rezalet.
Saçma bir dizi. Arada fragmanlarına denk geliyorum. izleyenlere de anlam veremiyorum.
ne olduğu bir türlü çözülemeyen dizidir. izleyeyim bir bölüm anlayayım neymiş diyorum ama o evvelden "fatmagül" de oynayan elemanı görünce parmak otomatikman kanal değiştir tuşuna basıyor. o her an ağlayacak gibi duran kız sefirin kızı galiba. yoksa fatmagülde oynayan o tuhaf mimikli arkadaş mı sefirin kızı..

ulan ipneler doksanlara bok atar durursunuz ama doksanlarda böyle abidik gubidik diziler yoktu be. parliament gece kulübü vardı en basitinden. pazar akşamları falan nefis filmler koyarlardı. her kanalda her akşam haberlerden hemen sonra izlenebilecek yabancı filmler falan olurdu. 2000 lere girdik gireli böyle sefirin kızı imiş erkenci kuş imiş gaydırı guppak cemilem imiş cins cins diziler var her kanalda. akşamları işin yorgunluğu ile 2 saat tv izleyelim diyoruz her yerde saçma sapan diziler dolu..
Bu dizide başrol kız adı neydi unuttum. Şişmiş gibi gözler, ben beğenmiyorum. Diziyi hic izlemedim. Engin akyürek uzun saçlı daha yakışıklı.
sancar alem adamsin hepi topu iki sayiyla 2 cinsel deneyimin oldu iki kadindan birinden kizin var digeri dusuk yapti.insan bunu bence sorgulamali.
kadinlar gomlegine surtse gebe kalacak.

engin akyuregi konu disi ayrica severim bu rezil yapimda ne isi var hala anlamis degilim.
efe muzigiyle taşak pisigi varmis gibi yurumesi siveli konusmasi hic olmamis.
Sefirin kızı bir star dizisi ama star olamadan yakında biticek olan bir dizi.
Kadına şiddeti izlemeyi seviyorsanız, erkeğin ilahlaştırılması hoşunuza gidiyorsa ve "Genel izleyici kitlesi" ile yayınlanan ve Rtük'ün umrunda olmayan bu dizileri çocuğunuz ile izlemekte sizi rahatsız etmeyecekse tam sizlik bir dizi.
Cemre ve Nedim kavuştu, darısı Nare ve gediz'in başına lütfen.
Nare yobaz herif sancarı bırakıp, gedizle olsun.
Nare Gediz aşkı olmazsa çekilmeyecek dizidir.
final mi yapsan artık canısı?

kötü dizi, izlemeyin.
basina onca sey gelsin sen yine de sabahlari yataktan visne curugu rujunla uyan.