bugün

şimdilerde diyetini ödemek adına kan temalı miting yapmaktadır.
düne kadar ülkücü geçicen fakat ne olduysa birden akp'nin ve tayyip erdoğan'ın savunusucu haline dönüşen mafya babası.
eski adi bir suç örgütü lideri (yersen) binlerce kişiye seslenip miting yapıyor. bu ülkede bu nasıl bir bilinçsizliktir anlamış değilim.

yazık.
Helal ülkücü reise. Hdp liler bile Selahattin ibnesi bile üç beş çakal toplarda bu adam mi suç olur?

Devam reis.. Ancak çizgini koru.
adını ilk duyduğumda kim olduğunu oda arkadaşıma sorduğum şahıs. kim olduğunu bilmesem de öğrendiğim şey;
mafya... iyi yada kötü biri olması çelişkili bir durum. bu konuda halk ikiye ayrılmış durumda.
Gazoz olmuştur.
mdma bağımlısı. çenesinin kasılması, dişlerini sıkması mafya babasının bile yüzde 100 saf mal bulamadığının kanıtıdır.
Bir an evvel belediye ekiplerince itlaf edilmesi gereken yalama sokak köpeği gibi duruşu olan "reyiz".
akp kültürünü yansıtmıştır. bakan olur bu.
çeşitli dinci çeteler gibi şiddete değil direk öldürmeye yatkın ruh hastası adam.

http://www.takunya.tv/ist...dini-bilmezin-goruntuleri
akepe nin yeni hükümetteki iç işleri olmadı adalet bakanı adayı.
Değisiktir.

Ben uyuşturucu sattirmam diyip uyuşturucu ile piyasaya giriş yapmış olmak çok gülünç. Insanların mesleklerini yargılamam. Uyuşturucu da kimseye zorla satilmiyor herkes kendi istegiyle aliyor. Saygi duyarim. Fakat uyusturucu ile para kazanmaya baslayip uyusturucu işi yapmam yapani barindirmam ne demek? Böyle adamları hiç anlayamadım. Korumalar, elinde tespih kime neyi kanitlamaya çalışıyorsunuz?
(bkz: kontrgerilla)
Dünyanın en büyük döneklerinden biridir.
ne olduğunu kestiremediğimiz insan.
yanlış ata oynamıştır,acele etti.
"http://sedatpeker.com/biyografi/
Hakkında
26 Haziran 1971'de Sakarya'da dünyaya geldim. Kafkas asıllı Karadenizli bir Türk ailesinin çocuğuyum.
Kendimi bildiğimden beri doğru olduğuna inandığım şeyler için kendim dahil herkesle uğraştım; Uğraşmaya devam ediyorum ve yaşadığım sürece de uğraşmaya devam edeceğim."

Rizeliymiş, Göztepe de büyümüş vs.vs.. ne kadar çok sahiplenen var..
yine cenazelerin eksik olmayan tebessümlü baronu. kendi vurduğu adamların cenazesine mi gidiyor anlamıyorum ki.
Tayyibin özelleştirdiği eski mafya babası.
Boyalı saçlarla ve yanıda gezdirdiği sarıklı adamla inandırıcılığını kaybetmiş reislerden. Özel uçaklar hediye dağıtmalar değirmenin suyu nereden? Hala seviliyor. Karadenizliler tarafından daha çok tutuluyor. Milliyetçi diye bilinen biri nasıl bu hükümeti destekler şaşılası birşey.
(bkz: mafyatik aktroll)
değişik. hem de çok değişik!
türkiye mafya kavramını bu adamda öğrenmiştir.

herkes bu adama hayranlık duymuştur fan sayfalarına üye olmuştur takip etmiştir ama akpartili olduğunu anlayınca ani bir dönüş ile dönek ilan edilmiştir.

yarın mustafa kemal mezardan kalkıp akpartiyi desteklese oda hain ilan edilecektir.
Dönem adamıdır. Kime yaranacağına o an esen rüzgarın yönü belirler.
botokslu mafya babasıdır tabi yersen botokslu sedat peker.