bugün

Ali erel'le evlenmiş..

sabah uyandığında, yatağın diğer tarafında bu kadını uyurken görmek ne güzel bir duygudur kim bilir?

Gözleri yumuk yumuk
Dudakları kırmızı ve dolgun
dalgalı saçları hafif dağılmış..

ananskiyim be hayat..
hoş, sevimli kadın. çalıştığı işler de güzel ama suratı teddy bear'leri anımsatıyor.
Kadın çok hoş ama burun kısmında bi sıkıntı var gibi çözemedim.
Okan ' la sürtüşmeleri youtubeda patlamış olan bayandır.

(bkz: seda bakan noooldu)
Yalnizca saclari...
en çok beğendiğim türk kadın oyuncularından biridir. birçok dizi oyuncusu olan kadında olmayan sempatiklik, çekicilik var bu kadında.
(bkz: kanka olunmak istenen ünlüler) listesinde ilk 5.dir bu hatun. çok tatlı ve çok hareketli, hayat dolu, eğlenceli biri gibi duruyor.
çok ayrı bir güzelliği olmayan ama çekiciliği olan oyuncu.
vakti zamanında adanalı dizisinde psikolog başak rolünü oynamıştı. bu hoş oyuncunun o zamanlardan bu zamanlara kadar kariyerini hiç popülerlik kaygısı taşımadan ilerletmiş olmasını takdir ediyorum. umarım hep böyle emin adımlarla yoluna devam eder.
bana o kadar da güzel gelmeyen oyuncu. ama oyunculuğu gerçekten iyi.
erkek fatma sanırım göklere çıkarmaya gerek yok.
takdiri hak ediyor. nazar değmesin. hem özel hayatı ile gmz önünde olmamayı başarıp hem de bu kadar başarılı bir oyuncu olmak zor olsa gerek.
yeteneksiz siniz türkiye yarışmasının yeni juri üyesi.
çirkin ve oyunculukta yeteneksiz bir hanım kızımız.

kime ne verdi de meşhur oldu ciddi merak konusu.
güzel mi çirkin mi itici mi sevimli mi anlaşılamayan hatun. sanıyorum seksi olduğu konusunda herkes hemfikir ama bu seksi vücudu erkeksi hareketlerle itici yapabiliyor. suratı da ilginç güzel desen değil çirkin desen değil bebeksi bir surata sahip ama vücudu at gibi sesi de ergen erkek gibi olduğundan uyumsuzluk sergiliyor.
Jüri üyesi olarak az önce izlediğim Kibar , nazik , herkese eşit davranıp siz diye hitap eden 2 odundan sonra ay gibi doğan güzel bayan. Oh be...
itici ve sevilemeyen kadın. Ayrıca sevimli falan da değil.
her türlü gideri olan kadın.
çünkü nefes alıyor. *
Şirin ve kendini izlettirebilen nadide kadınlardandır.
Kro kro hareketler yapmasa iyi aslında.
bayılıyorum. bütün gün izleyebilirim. hem de oyle got, meme, bacak değil. suratını gün boyu izleyebilirim. canını yidiğimdir.
Fazla zeki olmadığı belli de çok mu aptal yoksa şanssız olduğu için mi sürekli bozuluyor bilmiyorum. Ayrıca eser yenenler kendisini öpmek veya dokunmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor.
sempatik kızdır.
behzat ç. dizisinden bu yana inanılmaz derecede beğendiğim türkiye'nin en güzel, en tatlı kadınlarından biri. gerek yüzü, gerek fiziği... edağğğğğğğğğğ

görsel
Güzel ve tatlılık açısından gerçekten üst düzey olsa da konuştuğu an büyün sempatisi giden kadın oyuncu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar