bugün

acayip survivor yarışmacısı.

o nasıl bir konuşma tarzı lan... dedi ki işte dedi öyle dedi sonra dedi işte dedi ki...
iguana yı görünce "şuna bak hayvan gibi iguana" demişti bide.
piskolojimde derin izleri var.
konuşmasındaki bozukluk alman gurbetçisi olmasından gelmektedir, ayrıca facebook ta 5000 e yakın arkadaşı vardır.
çok seksidir kendisi. 1 yıl birlikte yaşanabilir. *
başlığı görünce bir an kendimden geçmişim, ayıldığımda 20 dakika geçmişti rahat.
Survivor izliyorum ama her an bırakabilirim.**
survivor yarışmasını izlettiren kadın. inanılmaz derecede seksi bir kadındır, çok güzel olmasada seksiligi idare edecek derecededir.
r leri söyleyemiyor zannımca.
ama yakışmıyor da değil.
deli dolu bir kız o. deli seda daha iyidir bence.
bugün acun tarafından dokunulmazlık oyununun yıldızı seçilen, ancak oyun sırasında oğuzhan ile resmen vs. yapmış yarışmacıdır.

''ahanda oğuzhan buldum işte ahanda.(eliyle de kısmen nah! işareti yapıyor)
devrik cümle kurmada dünya birincisi kızımızdır.
eskişehir li olduğu rivayetleri olan. çok iyi olmasına rağmen konseylerde harcanacak adaya adapte olmuş yarışmacıdır.
marmara üniversitesi'nde almanca öğretmenliği okumaktadır.

ingilizce Tıkanması:

http://alkislarlayasiyoru...eda---ingilizce-tikanmasi
hastadır ya bu kız. ilkokula giden çocuklar bile bundan düzgün cümle kuruyor. bilerek yapıyo galiba böyle mallıkları. antipatimi kaznmıştır sırf bu mallığı yüzünden. hayır doğal olsa bişey demiyecem de bir de yapmacık geliyo bana ki yapmacık olduğuna eminim. o doktorla nasıl bir konuşmadır lan. fatih hocaya saygı duydum bi an.
sempatik, çılgın ve bana kalırsa adaya çok iyi uyum sağlamış güçlü bir survivor yarışmacısıdır.
artık kafayı yemek üzere olan yarışmacı.
bu kadar yüklenilir mi bi insana ya.
Konuşmasıyla ve hareketleriyle beni gülmekten yerlere yatıran yarışmacı.
(bkz: sarıydı marıydı iyi karıydı)
--spoiler--
metin ile gizemin düellosunda herkes sakinliğini korurken tarafsızım diyerek neden yavşak yavşak sevindiğini merak ettiğim yarışmacıdır, itici olmuştur.
--spoiler--
hakan denen malın gizemin gitmesini istemiyosan metini yaz muhabbetinden sonra metini yazıp ben onların metini yazıcağını bilmiyodum boş oy attım ben diyen dönek bir tiptir.
ada birleşiminden sonra gruplar tarafından inanılmaz yıpratılan kişi.
zannediyorum, dün bağdat caddesinde gördüğüm survivor yarışmacısı. *
Azcık ağzı laf yapan herkes tarafından kendi yönüne çekilebilecek kadar saf olan Sörvayvırcı ve Varmısın Yokmusuncu insan.

Bu kızı sağda solda çok kandırırlar benden söylemesi.
tatlı tatlı konuşmuyor mu kavga ederken bile tatlı kız ya ne kadar yırtık olsada. ayrıca yaptığı taklitler kırdı geçirdi ortalığı neşe kaynağı yani.
marmara üniversitesi'nin final haftasında kampüste beliriveren insan.
gayet insancıl gözüküyordu. telefonla konuşurken de cırtlamıyordu sesi hiç öyle. allam allam.
babamın, hakkında ' ulan iyi ki adada yamyamlar yok, yoksa kandırır ormana kaldırırlar kızı ' diye beni benden alan bir açıklama yapmasına sebep olan salak yarışmacı.

zamazingo: noktalama işareti.