ismetcim bildigim araba modelleri diye bir baslik acip hepsini altina yazsan da sozlugu sikmesen diyorum.
olur mu canim kardesim. bes yasinda misin nesin amk araba modeli sayiyorsun.
bir araba modeli.
bunun 2005-2009 arası cupra modeli çok canavar araba.
Babasi kendinden fakir olan kekolar tofas kullanirken babasinda para olan kekolar genelde bu arabayi kullanir. Babalari genelde halde komisyoncu felandir. Eger baba parasi yemiyosa galericilik veya rent a car gibi neo keko isleri yapiyorlardir. Az cok illegalle baglantilari olabilir. Hayatta ki en buyuk hedefleri kari dusurmektir.
görsel
görsel
2021 model yeni kasa fr donanımlı modeli 231.500 TL ile piyasaya sokulan araçtır.Fiyat bu piyasa şartlarında inanılmaz iyi durumda.Muhtemelen ambargo koyacaktır piyasaya.Galericilerden önce sıfır araç düşünenler kapsın.
iki senedir 2017 dizel otomatik modelini kullandığım araç. Dsg şanzıman korkutsa da şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Sınıfının halen en yakışlı arabasıdır.
param olsa alacağım, arkasına spoiler taktıracağım c segmenti araç.
Keko arabası.
Pert kayıtsız olanını görmedim arkadaş, sanırım bunlara hayvanlar biniyo.
3 numara saç, kirli sakal, bağrı açık keko arabası.
Kesinlikle fiyatının arabası değil. Ha egea ha leon çok net.
Güncel kasa Ford focus gibi tasarımı kia-hyundai grubundan esinlenilmiş bir başka araç. Ön tarafı bildiğimiz hyundai i 30. Ama ben yine de beğendim. Bence eski kasasına göre gayet güzel bir araç olmuş. Ancak bir seat klasiği olarak iç tasarımı halen berbat.
dün beğenmemiştim ama bugün yandan görünce fena değil gibi. tabi fiyatı bizi aşar.
görsel
görsel
Bir anda popüler olmuş seat modeli. Genellikle bmw alamayan fırlamaların tercihi.

O paraya Subaru impreza alır, arabanın kralı ile tutkumu yaşarım. 3-5 kız bakacak diye otomobile benzeyen bir şeyi almam.
bir cacığa benzemeyen tasarım. bir de yandan görmek lazım tabi.
farlarının anlamsız şekilde çalınmaya devam edildiği araçtır.
görsel
görsel

yeni çıkacak kasanın tanıtımına bir gün kala internete fotoları düşen seat'ın tr'de en çok satılan modeli.
arkadan megane önden focus. çizgisinden çokça taviz vermiş. halbuki leon deyince kendine has bir tasarımı vardı aracın.
Otobanda bu arabayla takıp mesafemi 500 mt bırakmaya çalışıyorum.

insan gibi kullanan yok bu arabayı.
Tam bir makasçı serseri arabası.
Kimseye bulaşmasa, gitse kendi kendine atsa taklasını.
Pic arabası.
şu arabayı aldığımdan beri zabıta hatta bekçiler bile arabayı çeviriyor.
Otomatiği hala çöp mü merak edilen araç. Bir dönem öyleydi çünkü.
bende bunun otomatik olanından var çok güzel araba valla. dışı çok yakışıklı içi gayet konforlu bir araç. sürüş keyfi zaten bana göre çok güzel. tavsiye ederim alın bu araçtan pişman olmazsınız.
tip olarak volkswagen grubundaki nadir güzel arabalardandır. teknolojisi vs. aynı zaten diğer volkswagen grubundaki arabalarla.
(bkz: Torbacı arabası)

Ben demedim şu diyor:

https://youtu.be/f9x7mCn-IMI