ingilizler'in Neville kardeşler ve Glen Johnson şokundan sonra izleyebileceği en iyi sağ beklerden bir tanesi. Öyle ki irlandalı olduğuna üzülecekleri günler hayli yakında.

Ömer Üründül gibi konuşmak istemiyorum ancak hem temposu hem de oyun zekası futbolseverin iştahını kabartıyor. Sağlıklı olduğu takdirde karşısında oynamak hayli zor. Daha da önemlisi bilerek oynuyor olması. Zira günümüzde bek oynayıp isabetli orta yapan oyuncusu bu kadar kısıtlıyken bu adamın dengeli ortaları ve bitirici pasları Bale'in Galler etkisinden sonra irlanda futbolunun geleceği için de oldukça ümit verici. Bale kadar delici bir kanat olmasa da yakalanması muhtemel iyi bir santraforun en iyi dostu olabilir.

Everton'ın değerli parçalarından biri oldu bile.
Son haftalarda sürekli olarak gol atan sağ bek. Üstelik bu goller duran top organizasyonu da değil. Bildiğin akan oyunda goller attı üstüste. Attığı goller dışında savunma görevini aksatmayan bir oyuncu. Seneye everton dan ayrılıp city , chelsea gibi bir takıma giderse sasirmayacağım.
premier lig'in en iyi sağ beki. unutmadan everton kendisini irlanda'dan 70 bin euro'ya transfer etmişti.
Premier ligde sezonun 11 ine girmiş sağ bek. Fazlasıyla haketti.
beşiktaş'ın gizlice transfer operasyonuna devam ettiği sağ bek. mali sıkıntılar yaşayan everton'ın 6 milyon pound'a tamam dediği konuşuluyor.
Aah hassiktir ya.

Umarim en kisa surede sagligina kavusur...

görsel

Edit: niye eksiliyosun ben mi kirdim amk?