bugün

Velvet Revolver'in şu anki solistidir. iyi ki de öyledir. Scott olmasaydı Bach olacağı söyleniyordu;ancak weiland hem şarkı sözü yazarlığıyla hem de rock'n'roll tavrıyla gruptaki süperstarların arasında yeniden doğmuştur,uyuşturucu problemini tamamen aşmıştır alından duyumlara göre. ilk zamanlarda chriss cornel taklidi denen bu adam o kadar özgündür ki şimdiden yaşayan efsaneler arasına girmiştir. GNR ile kıyaslandığında vokal tekniği bakımından AXL'dan aşağı kalır bir yanı da yoktur. Kendisine uzun ömür diliyorum.
vokal olarak axl'dan çok daha üstün velvet revolver solisti
vokal olarak axl'dan asla üstün olmayan hatta axl'ın yanında adının bile anılmaması gereken şarkıcıdır. geçtiğimiz günlerde hiç bir gunner'ın asla yapmayacağı trübünlere oynama rolünü üstlenmiş, grup elemanlarıyla anlaşamadığı için velvet revolver'dan ayrılmıştır. iyiki de ayrılmış kendisine daha yakın olan stone tampla pilots a dönmüştür. velvet revolver da asla ve asla slash ve duff ın yanına yakışmamıştır, dahası sesi slash'in sound u için kesinlikle yetersizdir, daha önce de dediğim gibi stone tample pilots kendisi için daha uygun bir gruptur.

bu arada alınan bilgiye göre, sekiz günlük hapse çarptırılmış. tahminleriniz arasında olduğu gibi alkollü araç kullanmaktan. rocker abilerinin arkasından konuşursan olacağı budur yavrum. ders olsun.

http://www.tmz.com/2008/0...weiland-is-going-to-jail/
Hakkında çok fazla ve haksız yere yapılan eleştiri ve suçlamar nedeniyle içinde bulunduğu konumun daha iyisine layık olduğunu düşündüğüm, mükemmel ses sahibi insan.
bir gözü toprağa bakan vokal. grunge' ın seattle dışından gelen en iyi sesi.
vefat etmiş.

http://haber.star.com.tr/...olu-bulundu/haber-1073864
Şaşırtan ve pek de üzmeyen bir haber. Ölüm sebebi açıklanmadı. aşırı dozdan uçmuş olma ihtimali yüksek.
gidici olduğu zaten halinden belliydi ama gene de haberi gorunce şaşırdım doğrusu.
ölümüne üzüldüğüm grunge ruhlu solist. overdose'dan gitti muhtemelen.
rest in peace Scott, we'll miss you.
bazen pearl jam'den ciddi arakladığını düşünsem de severdim ben. sigara eline çok yakışırdı. tipik akrep burcu erkeği çekiciliği vardı bu adamda. toprağı bol olsun.