bugün

Dusununce hepsi fener'in eleyebilecegi rakipler.

Arsenal, milan zorlar. Lyon eski gucunde degil.

Zenit de iyi takim ama cok kasmaz.

Schalke iclerinde var mi emin degilim.
hayatın fenerbahçe'ye "al bi de burdan yak" deyişidir.
sağlıklı(!) bir biçimde düşününce fenerbahçe ye kabus yaşatacak muhtemel rakiplerdir.* salzburg a benzemez bunlar. Evet.
zaten almıycaklarsa kararı şimdiden açıklamaları gerekir yani kura çekilmeden yoksa işler karışır. eğer bizi almazlarsa mesela biz de elersek elediğimiz takımı almaları gerekecek o durumda diğer takımların biz enayimiyim demelerini bekliyorum.
feneri uefa ya gönderecek rakiplerdir.
schalke ve lyon fb'ye turu getirecek takımlardır. dua etsinler diğer 3'lüden biri gelmesin.
lyon ile eşleşip tur atlayacağımızı düşünüyorum. milan ve arsenal dışındaki takımlar bizi normal şartlarda rahat şekilde eleyecek takım değiller.
içten içe arsenal'in çıkmasını istiyorum. heyecanlı bir maç yaşayalım istiyorum şöyle. eleyecek güce sahibiz. arsenal eski arsenal değil. milan çok zor ama gelirse de şansımız neden olmasın. diğerlerini de eleyecek potansiyelimiz var. takımımızın arkasındayız.
zenit gelir fenerbahçe tur atlar. evet.
bu takımlardan dördü şl torbalarında gs nin üstündedir. ön eleme oynamadan, bragayı cluju yenip sevinmezler mi bir de. çeyrek final oynadık demezler mi? lan çeyrek oynasan ne yazar. bu takımlardan biri senin grubunda olsa kaçacak delik ararsın. bak biz korkuyor muyuz? korkan cimbomlu olsun. en babası gelsin amk. kaldırdık bekliyoruz. olay budur.
Arsenal hariç hangisi gelirse gelsindir.