kendisi en güçlü mutantlardan birisidir. "hex" diye anılan, gerçeklik ve olasıkları değiştirme, manipüle etme gücü vardır. Magneto'nun kızıdır. gerçek ismi wanda maximoff'dur. aynı zamanda Quicksilver'ın kardeşidir bu abla. the avengers üyesidir.
Çaylaklığı yeni bitmiş 10. Nesil yazar. Evet hesabımı açmıştım fakat çaylak onay sırası beklemek istememiştim..
Şimdi geldim arkadaşlar. Merak etmeyin koşturacağım.
Vision ile ilişki yaşamaktadır.
Muhabbbeti güzel bir yazar.
Beyninin herkesden daha farkli calistigina inandigim yazar.
Megamind.
Boxer yazar. 135 kilo da durur.
Elleri baslıktan silinmis yazar.
Pes amk onu da sildiler.. Durun arkadaslar canlandırcam.
Ama ne var yani bende 132 kiloysam? Boyum 1.40 ise? Ben kendimle barısıgım. O bana yeter.
acil koşuşmam gereken yazardır ama çalım atamıyorum...
görsel
Artık ele avuca sıgmıyolar ne bulsalar siliyolar naparsın.
Umarım bu nicki alırken adının artık scarlet olacağını biliyordur. Zira artık biri sarah yazmayınca "bağa mı didin?" moduna giriyorum ben.
scarlet başka bir boyuttaki çok güçlü tanrısal bir varlık tarafından (chaos) bizim dünyamıza geçiş için bir aracı olarak kullanılmak istedi,o işlem gerçekleşemedi ama scarlet chaos magic e sahip oldu, bu diğer mutant güçlerinin haricinde gerçekliği bile değiştirebilmesini sağlayan büyük bir güçtü,marvel evreninin en büyük büyücüsü dr strange in bile varlığından haberdar olmadığı bir büyü.

ama bu büyük güç dengesizleştirdi onu,çocuk sahibi olamayacağı bir karakterle evlendi (vision : yarı robot bir tipti) kendine 2 çocuk yarattı ama bir savaş esnasında çocukları ölünce komaya girdi ve mutantları suçladı , 3 kelimeyle tüm dünyanın gerçekliğini değiştirdi (no more mutants)

vision ın ölmesine suçlu olarak avengers ı gördü tek başına avengers ı yendi ve ekibi dağıttı(avengers dissasembled), bir zamanlar kötülerden yanaydı ama sonra hak yolu buldu.

yoktan var edebilen yada olmasın dediği şeyi yok edip hatta tarih sahnesinden ve herkesin zihninden bile silebilen bir gücü var ve çoook seksi bir hatun

ayrıca dünyayı defalarca kurtarmışlığı vardır.

çok özet oldu ama çok derin ve güzel 1 karakter,çok seviyorum seni ya , yani scarlet witch i
sözlüğün on numaralı yazarı. üstüne tanımam.
budur. görsel
bikaltı.
yavşama bacım yeter.

edit: sevgili hanımefendi, testis geçiyorum sizinle. tevecçüklerimi sunarım.
Ulan Tam bişey yazacam, aklıma kuyruk yagi geliyor, kızar diye yazamıyorum amq!

Bi yazar.

Editsafass: kuyruk yagi bunu begendi!
Kuyruk yagi kimmiş.
Yaz knk yaz.
Kaşlara yürüyorum ben beyler.

Bir yazar.
Saçlarının arasına ben girsem çıkamam diye düşündüğüm yazar.
görsel

Bu gün güzel olduğu kadar bonkör yazar.
Arkadaşlar herkese benden sade kahve.
Sen kimsin aq?
ikidir gözüme çarpıyon.
inşallah memeli br suserdir.
Bir suser.
Bir yazar. Umarım dürüsttür.
Bu arada dünkü kupon noldu bizim? Bakmadım da maçlara?
Rijeka maçı üst dedik o geldi.
Real maçı gol var, tamam.
Fiorentina noldu hacı? Yendi mi. Kesin yenildi de mi, yoksa benim 200'ü çoktan ateşlemiştin. Güveniyom sana knk.
Ooo kimler burdaymış...

Alnı yanarlı dönerli olan 1 yazar.
(bkz: meme)
Hoşbulduk efem nasılsınız?

1 saç.