bugün

muhabiri çıkartıp oturtacaksın o koltuğa.
Ben de bakanın anasına sövdü sandım. Tabi ki fırçalayacak. Madem toplantı düzenlemiş mikrofon sağlamayı da unutmasaymış.

Bu Osmanlı torunları sucukçu muhasebecisini ilah yaptılar, bir "nazırları" kalmıştı, onlara da laf edilmeyecek...
herkesin tuttuğu mikrofon sapını tutmaya meraklı bir gazetecidir. sayın bakan mikrofon dolaştırmanın da sakıncalı olduğunu düşünerek bunun da bir önlem amacıyla yapıldığını açıklamayı bile bu zihneyete gereksiz görüp gülümsemiştir.
menzilci olmasa ciddiye alirdim bu bakan beyimizi ama el etek openden hazzetmem. gazeteci de sevimsiz bi usluba sahip. bu bakana karsi bile savunasim gelmedi.
Bence olması gereken bu. Gazeteciler, bakanları her türlü baskı altına alıp sonuna kadar sorgulamalı veya fırçalamalı. saklayacak ve kaçacak bir durum olmadığında da korkacak bir şey olmuyor zaten bakan veya milletvekilleri için. Gönül isterdi ki bu fırçalama basit bir mikrofon olayı üzerinden olmasaydı ama bu da bir şey tabi.
mikrofon sağlamak bakanın görevi midir, nasıl cahiller yazıyor bu sözlükte anlam vermek mümkün değil.

böyle kışkırtıcı bir üslupla, bakanı ilgilendirmemesine rağmen alakasız çıkışan hadsize ancak bu kadar naif, tatlı cevap verilebilirdi.

adamın gözünden yorgunluk akıyor, bu da mikrofon peşinde. saygısız, terbiyesiz.
ortada fırçalama gibi bir durum yok ki kadının sesi gayet normal biz de atlamak zorunda kalmasak diye sitem etmiş. Bence siz bakan beyin yorgunluğundan ötürü bu kadar abartıyorsunuz.
bakandan tarihi ayar yiyen gazetecidir. büyük ihtimal mandacı vegan bir abladır.
Büyütülecek bir durum yoktur.

Bakan bey tevazusunu, muhabir kızımız edebini göstermiştir.
Şımarık ve özel üniversite mezunu olduğu konuşmasından belli.
burada sorun bakanın sorgulanması, baskı altına alınması değil. bilakis, böyle mikrofon gibi gereksiz meseleler üzerinden bakana yüklenilmesi. şunu bile anlayacak kapasitede değilsiniz yani. millet can derdinde bunlar mikrofon.