bugün

şurada görülebilecek gazetecidir;

https://www.instagram.com...rFW/?igshid=1nf27ohtft1uz

bakanımız kendine yakışır bir şekilde cevaplamıştır. bir de bu kendini bilmezlerle uğraşıyor adamcağız.

gazeteci mikrofon olmamasından şikayetçi ve üslubu çok sert bakana karşı. bakan da "kusura bakma kızım." diyerek sükunetle özür diliyor kendisinden.
reyiz adamlığını göstermiş yine.
lan başlığı açan niye eksileniyor sanki ben dedim bakana mikrofon nerde diye!
Bu gazeteci kezo kesin burada yazıyordur.

Adam senin mikrofonun ile mi uğraşacak.
gazeteci mikrofonla ilgili ahkam kesiyor.
vay vay vay.

demek güleryüzlü siyasetçi olunca böyle oluyor.
süleyman soylu'ya bunu diyebilir miydi bu şekilde acaba?

fahrettin reyis ''kusura bakmayın kızım'' diyerek reisliğini gösteriyor.
Bakın şaka maka bu sağlam kapaktır.
edep başka şey
edep güzel şey
edep büyük şey

devlet millet düşmanı it köpekler anlamaz.
Ben olsam bi mikrofonu kapıp kafasına atar "mnkodmn kezosu seni" derdim.

Bu yüzden beni bakan yapmıyorlar.
acaba rte'ye bunu diyebilir miydi merak ediyorum ahahaha. surat ifadesini düşünemiyorum.

"arkadaşlar bir kere siz nasıl medya mensubunuz ya?"
Lan empati yapıyorum, bi an kendimi bakanın yerine koyuyorum, ulan diyorum acep izinleri kaldırsam mı kaldırmasam mı, hastaneler yeterli gelir mi, olmadı umreden gelenleri yurtlara mı koysak napsak? Lahowwww müsteşar kafam patladı la benim Nası edek siz de bişe söyleyin olm diye kara kara düşünüyorum... derken stajyer bi kız geliyor... miffifin kiysıydınız itlımık zirindi bikbikbik diyor... acayip sinirleniyorum ama bakan olduğum için bişe diyemiyorum tabe. Halbuse bakan felan olmasam...sıradan bi vatandaş felan olsam... la gelirsem o mikrofonu var ya o mikrofonu ağzına enlemesine sokarım derdim rahatlardım...
derhal o gazetecinin kimliği deşifre edilmelidir. intikam istiyoruz intikam.
Reyiz adamsın.

Eğriye eğri, doğruya doğru demek lazım. Bu adam gerçekten iyi niyetli.
cambaz olsam akp ile aynı ipte yürümem ama bu adamı sevdim. bilmeyenler için söyleyeyim. medipol hastaneleri ve medipol üniversitesi kendisine aittir ve adam bir doktor+bakan. yinede mütevazi davranmış. tebrik etmek gerek.
videoyu seyretmeden, hakkında hiçbir araştırma yapmadan yandaş, yalaka ve tetikçi bir aygıtın gazetecisi olduğuna kanaat getirdim. aksi ortaya çıkarsa lütfen gelip yüzüme tükürünüz.
Sivrilmek için silivriyi hak eden. Önce sen mesleğini doğru telaffuz et. Embesil tiki karı. Gasteci değil gazeteci.
Bunlara koyun gibi dersleri ezberletip mezun yapıyorlar sonra onun bunun torpiliyle bakan karşısına çıkıp bakanın eksik organizasyon yaptığını zannedip çemkiriyor. Senin ferrarili hanzo sevgilin değil o adam tribini çeksin. Eşek karı.
Fasulye gibi nimetten sanıp Kendisini türkiyeye rezil eden gazeteci etiketli bir kezban. Bakan efendi adam, bu kezbanı çarpmamış. Başkası olsa haşlar.
Böyle bir ortamda bu nasıl bir hitap şekli, hadsiz kadın. Üslubun ne kadar önemli ve gerekli bir şey olduğunu milletçe bir kez Daha gördük.
kadının üslubu sivri olabilir lakin virüs salgını varken mikrofonun elden ele dolaştırılması gerçekten riskli. yani serzenişinin elle tutulur bir tarafı var evet ama ne olursa olsun bir bakanla bu şekilde konuşulmaz. orada o basın toplantısının altyapısından sorumlu insanlar varken bunu bakanın kendisine söylemek ya cahilliktir ya da dikkat çekme çabası.
Hoş olmamıştır, gereksiz ve yersizdir.
Mikrofon sorunu bakanın değil, organizasyon ekibinin yarattığı sorundur ayrıca, tüm ülkenin merak ve gerginlikle odaklandığı bir basın açıklamasında, at şeyine konan kelebek gibi sakil durmuştur.
Yemişim senin mikrofon gerginliğini!

Bakanın, bu kriz ve gergin ortamda bile, nezaketi elden bırakmadan, soylu bir kral edasıyla verdiği yanıt, onu gönlümün efendisi yapmıştır.
Tebrik ediyorum, soğukkanlı, nezaketiyle şapka çıkarılmasına neden olan edep, üslup bilen siyaset adamlarının hunharca çoğalmasını diliyorum!
Corona' yı unutturup, takdirle gülümsememe neden oldunuz, var olun!!
Bu feminazilerin medya o kadar sırtını sıvazladı ki
Koca popoları var diye kendileri bakandan, vekilden, insandan üstün görüyorlar.
sağlık bakanın önünde keşke derdini sileyim butonu olsaymış, millet neyin derdinde, muhabir neyin derdinde.
insanların bu hadsizliği ne olacak bilemiyorum. Adam sağlık bakanı, ülkedeki salgın sürecini yönetiyor -ki bence epey de başarılı- bir de gazetecilere dağıtılan mikrofon sayısıyla ilgilenecek, tabii.
işte klasik türk insanı; 4s kanunu işler. Bakan bey gayet nazik cevap veriyor; başkaları gibi sert üslupla haddini bildirse bir daha asla böyle bi şey diyemez.
--spoiler--
girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep,
dediler ilim geride, illa edep illa edep.
--spoiler--
sınır dışı edilmesi gereken gazetecidir.
Bakanda gülümsemistir. Içinden diyordur , benim derdim ne senin derdin ne diye.