bugün

ya depresyondadır nasıl göründüğü umrunda degildir yada öyle seviyordur.
ve haftada en az bir iki kere erkek zannedilmeye alışmıştır.
bunlardan birisi de benimdir.
Beni bulana dek düzelemez o kız ya.
Kız kısaysa saclarini kestirdikten snra mantara benzer.
Sanıldığı gibi depresyon falan değil. Ulan bu düşünce yüzünden makas suremiyorum saçıma ya. Öyle seviyordur ya da kendinde bi değişiklik istiyordur.
esmer ve bebeksi yüze sahipse ise offf yani.
eğer yakışmışsa alnından öpülesi kızdır.
Benimdir. Rahat lan kısa saç seviyorum kestiriyorum. Mis valla. Bi tarafı da uzun kırmızı. Ben seviyorum. Gerisi önemli değil.
Hastası olduğum kız.
(bkz: kısa saç bi harika dostum)
Yürek yemiş kızdır. Ona bu kararı aldırtan utansın.
tombul bir suratı yoksa genelde çok seksi olan kızdır.
Bakımının uzun saçtan daha zor olduğunu anlamış fakat iş işten çoktan geçmiştir. Uzun saçı köpekler gibi özlemektedir.
(bkz: işte bunlar hep depresyon)
kısa ve kızılsa olmuş kızdır.
büyük bir ihtimalle 'mavi en sıcak renktir' filmini izleyip özendirik olan kızdır özgüven patlaması yaşayıp saçını maviye de boyatmışsa tadından yenmez.
Her kızın cesaret edemeyeceği bir harekettir.
görsel
Herkese yakışmaz ama yakışınca da tam yakışır.

görsel
Maximum 2 gün sonra pişman olmaya başlayacak kızdır.
Herkese yakismayan modeldir.
Büyük bir ihtimalle bunalıma veya depresyona girmiştir ya da dış görünüşünü beğenmediği için ufak bir değişiklik yapmak istemiştir.
sevgilimdir. her türlü yakışıyor bana göre ama şu an pişman, hızlı uzaması için yollar arıyor.
Yaşadığı kötü şeyleri hayatından saçlarıyla birlikte kesip atmaya çalışan kız.
Can kırıklarını aldırıyordur. Daha çok ilişkisi yeni biten kızlar bi tür arınma ihtiyacı, değişiklik adına saç kestirir.

Ya da yüz hatlarına kısa yakışacağını düşünür, kestirir. Zevk meselesi.
Yuzu bebeksi ve guzelse iyi ki kestirmis kizdir.

Hastasiyiz...
Kesin bunalıma girmiştir yoksa hiç bir kız o beline kadar uzayan saçını bir anda kestiremez efenim.
evet arkadaslar saclarini kestiren her kiz agir depresyon geciriyordur.! ne degisik düsünceler, bir kere kısa saça alışan insan uzun sac kullanamaz.