bugün

uzun saçları olan erkektir. kişiyi karizmatik gösterir.
kanımca yanlış önermedir, uzun saçı toplamak hiç karizmatik göstermez, uzun saçı toplamanın nedeni saçlar yıpranmasın, kırılmasındır. ve yaz aylarında bunaltmasın diyedir.
ıyyy iticidir. uzatacaksa uzatsın ama nolur toplamasın hele bi de saçlar önden kafaya yapışmıyo mu. ıyy tüyleri diken diken eden görüntüdür.
saçı uzun ki bağlıyor. durumunu aklımıza getiren erkek.
önerme falan değildir, senin benim gibi bir insandır.
saç uzatmayı seven,muhtemelen yüzde 95 yakışıklı erkektir.
gün gelir bakarsın başını da bağlar.
saçlarının enseyi terletmemesini isteyen erkektir. bir de sakallarını ören erkekler var ki onlara hayranım azizim. * *
severim. seksidir.
Uzun saçlı erkektir. Duyduğuma göre bazı erkekleri gay olmaya teşvik ediyormuş. Yapmayın hoş değil.
sarışınlarda güzel durmaktadır.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
Başlığı saçını bağışlayan erkek diye okudum.
erkeği feci büyük gösterir.
arık yapmadığım eylemdir, neden bilmiyorum rahat edemiyorum artık bağlayınca. varsın salsın kendini.
saçını bağlayan insandır.Cinsi erkektir.Gerisini bağlayacak saçı olamayanlar düşünsün.
(bkz: sözlük kızlarının toplandığı başlıklar)
Uzun saçlı erkektir. Gereklilikten bağlıyordur efenim.
utanarak anlatıyorum ama 21. y.y. türbanlı türbansız kız tartışmasından çıkamamış bir devletin milleti olarak bizi yeni bir tartışmaya götürmeyin gözünüzü seveyim.
babası gibi bıyık bırakmak yerine;
anası gibi saç uzatıp, kız kardeşi gibi saçını toplayan erkektir.
erkektir.
iddialı ve tarz sahibi erkektir.
Onceden yaptigim eylemdi.
Dagiliyordu isime engel oluyordu sevisirken engel oluyordu. Bu boyle gider sozluk.
yılık karşımdan denilesi olaydır.
Saçını rüzgara salmak varken lastik tokalarla heba eden erkektir. Saçı sürekli toplamak sağlıksızdır ve saçı kırdığı da olur. Hem toplayacaktın ne diye uzatırsın anlamam. Hani arada iş güç olur toplarsın neyse de kimisi bir topluyor bir hafta saça hava aldırmıyor. Yazıktır etmeyin. Bırakın salınsın sırta doğru doğal haliyle mis gibin.
Üniversitede bendim bu.
Sonra kestik malum devlet memuru olmak..
En çok yapmak istediğim seylerden birisidir. Eniştem yapıyor da acaip güzel oluyor.