bugün

Rahatça kimse görmeden tanımadan konuşalım dediğimiz bu sözlükte bile rahat olamadığım şu hayatta (zira adamın biri gelip dava eder boru mu(!)?)
Saçmalamak mı insanlar karşısında bizi çekindiren? Ne derler korkusu mu? Salak, gerizekalı ithamları mı? Yada saydırırken insanların düşüncelerine kendini koruma kaygısı mı bu?
Karşıyım yasak olan herşeye diyip bir anarşist saldırganlığıyla sorunların çözülebiliceğine yada kendini tatmin edebiliceğine inananlar var görüyorum. Yada bazıları dünyayı ben mi kurtarıcam ulan siktir et havalarında duyabiliyorum! iyide ne yapalım kardeş düzen bu diyen ve düzencilere bile iyi bişey yapabilme olasılıkları var mı ecebaa diye düşünen optimistler var hissediyorum. amına koyayım ulan şüpheciyiz anasından bile şüphelenen septikler var anlıyorum. O kadar karışığız ki.. O kadar karışmışızki darbelerle büyümüş türk filmlerinde ki yasak aşklarla ve tecavüzlerle tecrübeler kazanmış milyonlarca insanın var olduğu bu topraklarda o kadar bunalmıış, çaresiz ve boşuz ki.. Zamanında açlığa-susuzluğa, yalnızlığa, ölüme vs her türlü zorluğa özellikle savaşlarda dayanmış ve büyük bir sabır göstermiş bu milletler topluluğu öylesine alışmış ki sessiz kalmaya. Biliyorum başlıkla çok orantılı yazıyorum saçmlayarak başladım ama amacımda buydu okuyan okusun okumayan sallasın zira umursamıyorum şu sikini koparıp ellerine vermek istediğim erkeklerle dolu malum dünyada kızına tecavüze bile ses çıkaramayan kendini sabırlı gösterip evladını yakan insalarla yaşıyorum. Namus cinayeti diye kardeş kanı akıtan, özgürlük diye özgürlüğümü çaldınız diye dağa çıkıp anaları ağlatan adamları olduğu bir ülkede her şehit cenazesinden sonra 1-2 gün konuşulup unutulan cenazeden cenazeye sokakalra dökülen ve en önemliside unutan bi milletiz.. Sanane ulan diyebilirsiniz.. Bi siktir git kafa açmaya çabalama beceremiyosunda diyebilirsiniz ama diyorumya başlık saçmalıktan nameler vicdanımla ve beynimle kurguladığım biriktirdiğim dökmek istediğim ve daha nicesini tuttuğum bir dönemdeyim. Bazen diyorum ki ne yaşıyosun ulan yaşanıcak yer mi? Sınavmış LYS ymiş Ygs ymiş vur kendini kökten çözüm diyorum ama inancım var beceremiyorum.. Kaç kurtul diyorum yalnızlık var göze alamıyorum zira yalnızlıkki ananı beller yalnızlık 1-2 gün değil bi kaç aya dayanamadım yıllara tahammül edemem biliyorum.. ne mi anlattım?? bilmem.
saçmalıktan nameler=saçmalamalardan mameler=mamamalardan memeler=mamıdımamıdı mitifonşov.
(bkz: saçmalamaktan nameler detone oldu)