bugün

alacakaranlık serisini çıktığı gün bitirmiştir bu gerzek. okunacak daha güzel kitaplar varken en mal en gerzo kitapları bitirmekte üstlerine yoktur.
doğaldır, ergendir. o da aşıcak, geçicek hepsi geçicek.
halbuki bilmemektedir IQ seviyesinin her saçma kitapta bir kat daha aşağıya indiğini. *
hiç olmazsa kitap okuyan ergendir öpülesidir.*
azcık goethe okuyun faust okuyun ulan dediğim tiplerdir.
türkçeye tam çevirisi hayri pıtır ve mahalle arkadaşları olan seriyi bıkmadan usanmadan okuyan ergendir. orjinal ismini yazmıyorum reklam olmasın.
kitap okumayı "gereksiz" gören milyonlarcasının yanında yine şükredilesidir. yadırgamadan dışlamadan içeriğiyle daha güzel tatlar alacağı ve kendine birşeyler katabilecek eserlere yönlendirilmelidir.

en azından "okuyor"
harry potter okuyupta aşağılanan ergendir bu. tamam tivilayta sövebilirsin de harry poter harikadır yahu. hayal gücünü genişletir adamın. yetişkin halimle ben bile okudum nedir yani.
bu ergen yatmadan önce 100 fırça darbesi'ni de okumuş olmalıdır.
doğru yolda ilerleyen ergendir.
ulan sanki ilk okulda hepiniz, albert einsteinin izafiyet teorisi kitabını okuyordunuz da şimdi profesör olup sözlükte yazar oldunuz! tey allam. okuyor adam sonuçta. ergen olsun, liseli olsun, ilkokullu olsun. çocuklukta masal kitaplarıyla işe başlayıp, level atlıyor adam sonuçta.

böyle bir fikire sahip olmak ergenlerin saçma sapan kitap okumasından daha saçmadır.
benim gibi tipler, hala modası geçmiş kitaplar okuyorum. neredeyse 2 asırlık kitaplar. (bkz: suç ve ceza)
bir ara kişisel gelişim kitaplarından geçmiş olması da muhtemeldir.
Belki de hocası oku diye ödev vermiştir.