bugün

yapılması bize saçma gelen fakat günlük hayatımızda sürekli yaptığımız olaylardır. bu örneklede benim saçma olayımı açıklayayım; 100mt ileride bir markete arabayla gitmek saçma olduğu halde yapılanlarım arasındadır.
quaresmanın takımda yeri olmasına rağmen yönetimin kovmak istemesi.
leyla ile mecnun dizisine haddinden çok değer vermek.
yemeğin salatanın tuzu olduğu halde bakmadan tuz eklemek.
telefonun bir daha çalmasını beklemek.
telefon kemirmek.
(bkz: japonya başbakanı eşine muz yer misin yenge demek)
çene bölgesindeki sakalları yolmak.resmen sağ tarafta sakal yok.sol taraf ise duruyor.sonra işin yoksa komple traş ol.
erkek arkadaşın yanında yalaya yalaya, hanhurca muz yemek ve onunla ikide bir göz göze gelmek.
yalniz basina sicarken kapi kilitlemek.
boş konuşmak.
tuş kilidini stresli zamanlarda sürekli açıp kapamak. parmakları çıtlatmak..
Kıza yazmak. Laf atmak. Hoşlandığında direk söylemek daha iyidir.
Yolda konusmak istemedigimiz birini gördügümüzde telefonla ugrasıyor gibi yapmak.
pkk'ya destek olmak.
gecenin bir yarısı nette takılmak.
bir süredir böyle bir hareket yapıyormuşum, bunu fark ettim. neredeyse hergün kullandığım bir durak var. aşırı kalabalık bir durak. bundan yaklaşık 4-5 ay önce yanına bir durak daha yapıldı. bu iyi oldu tabii. fakat ben o yeni yapılan durağı neredeyse hiç kullanmadım. o durakta boş yer olsa bile ısrarla eski durağa gittim. bunu neden yaptım bilmiyorum. yeni durağa resmen üvey evlat muamelesi yapıyorum. hâlâ da devam ediyorum. devam edeceğim de. saçma evet ama bu eski durağı kullanmama engel değil.
saat olmuş 23:00 halen bir şeyler yazacağım diye çabalamak.
saçma ama yapecek bişi yok.
Afedersiniz sözlükte yazmak. Benim.için.
mesai bitimi iş yerinde pinekleme.
yatakten kalkarken mal gibi oturmak.
Televizyon izlemek.
eskı sevgılıyı stalklamak.
(bkz: masturbasyon)
Yaşamak .
(bkz: hüzün kokan entryler)