bugün

Bitlendikleri için.
maskülen bir kadındır. tanıştığım kısa saçlı kadınların çoğu bana mı denk geldi bilmem ama feminist,maskülen,erkek fatma gibi tipler oldu.
teoman' ın papatya adlı şarkısında ilk sigarasını içmeden önce bu işlemi gerçekleştirdiği yönünde yorum yaptığı kadındır.
yakışana fena güzel olur da, riskli ayıptır söylemesi cansever'e dönme ihtimaliniz çok daha fazla inanın ki...
Katlı kestirmek kadar vahim bir şey yapmamıştır en azından.
Kısa saç kadınlara yakışıyor ancak çok kısa saç oldukça itici.
Elmacık kemikleri çıkık, yüzü tombiş olmayan kadınlara çok yakışan bir saç kesimidir.

Yüzü güzele 40 yıl götü güzele bir ömür mü doymuyorduk. Öyle bir şey işte kısa saç mevzusu da.
Bence çok yakışır. Hele de yüzü güzelse harika olur.
Bunu radikal bir kararla uzun saçtan dönerek yapmışsa her nekadar bir sebeple çok aklı başında gibi tercihle kuaföre gitmiş olsa da genel anlamda intihara eğilimli kadınlardır.
zevkler renkler tartışılmaz...
en çok tahrik olunan şey.

https://lichnosti.net/photos/126/12015956153.jpg
https://i.pinimg.com/736x...de886a376a0af20a3710d.jpg

hem zevkin içine sıçan "aşkım saçım" repliğini de duymamış olursunuz.
yok yani... yarım saat hazırlık yap, insanı yatakta beklet ama saçını toplamayı bir lastik takmayı akıl etme ve tam işi ortasında "aşkım saçım" o an şeytan diyor ki "kalk git tuvalete masturbasyon yap" yok yani "senin vereceğin damın içine sıçayım" diyerek üstünden kalkmışlığımız da vardı mazide...
hiç sevmem.
en az parmaklardan geçme süresi 5saniyeyi bulmalı.
bu ortalama bir tur bileğe dolanma uzunluğu.
omuzu biraz geçiyor yani.
matematiğim çoiyidir
Kısır döngüyü başlatmış kadındır.
zaman zaman çekici olan kadındır.
Askere giderken kesmişlerdi. Hüzün dolu bir hikaye neyse ki komutanım moralimi düzeltmek için bir kutu 7.77 bakır hediye etmişti
Boynu açığa çıkarır. Kısa veya kalın boyunlu değilse gayet iyidir.
Kız olsam tarzım bu olurdu.
(bkz: amber rose)
Gereksiz oluyor bazen.
kendim kesiyorum saçlarımı uzun saç aşırı bunaltıyor beni ya.
Bir defa bende kıpkısa kestirmiştim depresyona girmişim ondanmış.
bitlenmiştir.
Edebiyat kanatır.
Kızıl ve kısa olursa tadına doyum olmaz.. Saç kesim stili.
vay be yıllar önce yazmıştım bu başlığa. duygular şelale. fikirler de pek değişmemiş gibi.
(bkz: #38436376)
bok var sanki.
hic sevmem.rencide ederim.
aptal.