bugün

hem kuaför derdinden kurtulmuş hem de saçlarını tam istediği gibi yapmış kızdır.

evlenilir bu kızla.
Kuaför parası ile rakı içen kız.
Hamarat kızdır aferindir.
Kuaförlerin o iğrenç kesimlerinden sonra benim yaptığım. Pişman mıyım asla cok da güzel oldu.
Nasıl gorundugunu umursamayan kizdir.
o benimdir o. makineyle üçe vuruyorum. efsane oluyor.
Cesaretli kızdır tek kelimeyle. Ben uçlarını bile almaya çekiniyorum yahu, nasıl kesebiliyorlar kendi başlarına? Belki de zamanında kuaförün biri yüzünden tüm kuaförlere olan inancını yitirip bu yola başvurmuştur. Kuaförlere de güven olmuyor uçlarını aldır diye gidiyorum yarısını alıyorlar hayır saçlarımı alıp peruk yapmak için falan mı kullanıyorlar yoksa bana karşı bir hainlikleri mi anlamış da değilim. Bu yüzden bazen kendi başıma kesesim gelmiyor değil ama sonumun o yamuk yümük saçlarımı düzelttirmek için kuaföre gitmek ve kuaförün ''bir gün muhakkak bana geri döneceğini biliyordum...'' bakışlarıyla karşılaşmak olacağını bildiğimden bu düşüncemi hayata geçirmiyorum.
Beslemedir.
2 yılda bir kuaföre giden becerikli kızdır. Bu Kız ağda, kaş, bıyık, manikür, Pedikür islerini de kendi yapar hemde kusursuz şekilde. mahremine özen gösteren bakımlı kızdır.
Bende kahküllerimi kendim düzeltiyorum bu da o sınıfa giriyor mu ?
Birisine kızmış kızdır.
saçını makineyle 3 e vuran kızdır. 3 numarayı kızlarda denemeli bazılarına çok yakışıyor. denemeden bilemezsiniz, azcık cesaretli olun...
(bkz: amber rose)
Parasını vereyim de bitsin bu ızdırap.
Yilda 1 kere kestiriyorum zaten. Kendim kessemde ayni sey. Ama neden keseyim 20 tl nin hesabini yapmam 12 ayda bir.