bugün

kafandaki soru işaretlerinden ve yükten kurtulacağını düşündüren bi ön hazırlık. belki yüzümde, bakışımda, çocukken yarılmış başımın sol tarafını gördüğümde ben başka biri olurum. kimse beni tanımaz. saçlarımla bırakırım pesimist günleri bi kenara. banyodan hemen yüzümü yıkar çıkarım. kimbilir.
Görüyorum ve artırıyorun saçlarını kazıtmak. Evet kazıttım ama uzadı şuan. Kazıtacaklara tavsiyem ise berberde/kuaförde o son anlarda vazgeçmeyin. Genelde orda bırakır insan. Bide kazıttıktan sonra 1-2 hafta çok sık aynaya bakmayın. 2-3. Haftadan itibaren gözünüz alışacak ve o gelen rahatlıkla iyiki kestirmişim diyeceksiniz.
bazı kızlara yakısıyor nedense ben seviyorum ama gene de istemem tabiki öyle bir kız arkadaşım olsun.
Kızlar ben yaptım siz yapmayın saçımın yanını kazıttım yemin ederim hala orda saç yok tecrübeli biri olarak söylüyorum yapmayın.
Kendini nasıl iyi hissedersen onu yap, insanlara göre değil kendine göre şekillendir dünyanı...
Hayattan gram keyif almiyorum. Insanlardan biktim. Intihar eden ve saclarini kazitan insanlara artik hak veriyorum.
Bunalıma girenlerin yapmak istediğidir, depresyondan çıkınca instagrama dudak büzmeli fotoğraf atın.
erkekseniz ve kelseniz bir dakka düşünmeyin.

kesin bilgi yayalım.