bugün

türkiye sıcaklarında yapılması elzem olan bir icraat.
bir fıra vurmaktan daha elzem bir iştir. özellikle türkiye sıcaklarında.
hep istedigim ama omrum boyunca cesaret edemedigim (edemeyecegim) hadise. gt istiyor gercekten.
Bi depresyon gördüm sanki.
yine sıfıra vurdum, daha şekilli ve gür çıkıyor.

Tavsiye ederim.
Döküldüğü için yapılan uygulamadır. En az 1 sene düzenli olarak vurdurmanız gerekir gürleşmesi için. Eğer 5-6 kere vurdurmayı düşünüyorsanız tipinize kıymayın boş yere. Vurdurmak pişmanlıktır.
Seneler boyunca yapmak isteyip bir türlü cesaret edemediğim ama bu sürecin etkisiyle gaza gelip yaptığım şey.
Aslında berberde sıra kalmamıştı ve araya alıp alamayacağını sordum. O da bi kişinin yarım saat sürdüğünü söyleyince bi anda o zaman sıfır yapalım dedim, on dk da çıktım.

Harika bi duygu. Hafifletiyor insani.. boşuna yapmıyor keşişler.. herkese tavsiye ederim.
Herhalde yapacağım son şeydir ömrü hayatımda.
su lanet korona dönemi ülkenin yarısının yaptığı eylemdir.
Kuşkusuz an itibarıyla yapılandır. Yahudi, asyalı, rus mafyası karışımı bir şey oldu. Zaten önceden tip olmadığı için endişe edecek bir şey olmuyor. Evet.
Bir kere yapmıştım. Tepenizde aslında bir öküz oturduğu ve bu işlem sonrasında o öküzün yok olduğunu hissediyorsunuz. Üzerinizden bir ağırlık kalkıyor, Büyük rahatlık lakin millet size bir garip davranıyor.
Aaa manyakmısın felan demeler, bilmem neler.
Sadece saçımı kestirdim ne var MK diyorsunuz.
O kadar.
Geçen ay hayatımda ilk defa yaptığım ve aşırı memnun kaldığım olay. Benden başka kimse beğenmedi ayrı konu.

Eylül'ün ortası gibi tekrar yapacağım.
iyidir.

gormek isteyen kislar om atsin.
kafa buna uygunsa yapılabilir aksi taktirde birkaç hafta aynalara küsebilirsiniz.
genellikle kişinin yoğun stres evresinde verdiği karardır.
Burnu büyük insanlara yakışmadığını herkes kabul edebilir mi artık? Tarladan toplanmış kabak gibi dolaşıyor herkes.
Ben 2 numara yapıyordum önceden. Saç bile düzeltemiyor bu tipi.
kökü sizde olduğu sürece sorun etmemeniz gereken olay.

sıfır, yeni bir başlangıç gibi de olabilir.
kafanın sekli düzgün olana yakışıyor. askerde yaptık olduk tam bir ergene şoparı bir daha tövbe.
kadına haramdır. cezaevi, akıl hastanesi ve askeriyede eskiden mecbur olan dı.
Hayatım boyunca 1 kere bu hataya düştüm bir daha asla yapmam.
Kafanız benimki gibi yamuksa sakına yapmayın bunu. Görüntü kirliliğinden başka bir şey değil..
yağlı saçlı olanlar için öneririm. şampuandan kurtuluyor insan
Kafanın hava almasına neden olacak hadise.
bir gece kafam iyiydi... öğrenci olduğum dönem.

favorileri alayım dedim... birini azcık kaçırdım... öbürüyle dengeleyim dedim...

ayna yamuk gösteriyordu!

orası burası derken iki taraftan da kulak üstü 3-4 parmak çıktım bildiğin. bele westernlerdeki apaçiler falan gibi olmuştu... bir tık üstü mohikan.

ev arkadaşlarımı çağırdım... gülüp daşak geçme faslı bittikten sonra sağolsunlar üşenmeyip komple traş ettiler.
kung fu daki deyvid karadeyn gibi yanımdan geçen adamın rüzgarını hissediyordum.
bir kız arkadaş yengeden numarasız düz cam yuvarlak entel gözlüğü vardı onu taktım.
sonra lakabım gandi kaldı.
ama harbi benziyordum... neyse uzadı sonra.
Biraderim yapınca karizma oluyor ben yapsam embesil gibi duruyor.

Not hayatta yapmam bir tek askerde yaptılar.