bugün

lahmacun+ayran a 50 tl vermek için gerekli parayı kazanmak isteyen berberin talep ettiği fiyat.
kapanma döneminde devletten alamadıkları desteğin acısını halktan çıkarmaya çalışan berberdir. uzun süre işsiz kaldılar, enflasyon da malum. onlar da kendilerine göre haklılar maalesef.
Bende para vermeye değecek saç kalmadığı için 8 senedir kendim hallediyorum. Dolayısıyla hep 50 liralık siktir çektiğim berberdir.
artık ortalama bir berber fiyatıdır. ne ucuz ki berber ucuz olsun. hayat serdar'a güzel.
ben 60 a kestiriyorum ama adam harbiden güzel kesiyor.
1 yıla yakın süredir saçları kestirmiyorum herhalde. berber fiyatlarından bi haberim.
Bunlar yuzunden kendi kendimi trasi öğrendim baslarda sapkayla dolanirken simdi yavas yavas duzgun biseyler kesmeye başladim.
Enflasyona yeni düşmüş berberdir. Her ne kadar 50 liralık saçınız olmasa da hakkıdır. 15-20 liradan aşağı meyve yok bir litre süt 10 lira. Paranın değeri mi kaldı aq.
50 lira artık bizim mahallede normal bir berberin fiyatı. son 2 seferdir 70 lira istiyor. bu durum biraz üzmekle birlikte yeni çözüm arayışına başlatıyor.
Normaldir. günde 10 kişi tıraş etse 500 tl yapar. 24 gün çalışsa 12 000 tl yapar.Dükkan Kirası elektiriği bağ-kuru vergisi derken adama en fazla 6000 tl kalır.
Adanada 30a kesiyorlar, şehrin banliyosunda 15e bulunuyor.
50 lira normal.
bayan kuaförü boyama, gelin başı, topuz, maşa, ombre, brezilya fönü, manikür pedikür zart zurt diyerek para basarken, dükkan kirası, ev kirası, elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon, çalışan maaşı, ıvır zıvır vergiler ödeyen ve doğru düzgün tek geliri saç kesimi olan berberdir.
Semtine göre değişir,Buca'da 40 lira benim berberde.
koltukta dayadığı yetmemiş, gider ayak biraz daha dayayayım demiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar