bugün

trolldür.

bu adamı ciddiye alıp 'adamın böyle dedi' muhabbeti yapanlara acıyorum.
şakirtlerin tv programlarını meşrulaştıran chpli.
an itibariyle a haber'de akp güzellemesi yapan ezik.ulan bu chp denilen partinin bir yere gelememesinin en somut neden örneklerindendir bu adam.akp ile birlikte gözaltı süresinin azaldığını karakollarda işkence vakalarının sıfıra indiğini söylemiş amma gözaltının böcek dinlemeleri ile telefon dinlemeleri ile her yerde; gezi parkı olaylarında gördüğümüz gibi işkencenin artık meydanlarda yapıldığını söyleyememiştir.
24.08.2013 cumartesi günü ankarada r4bia mitinginde tanıdığım chp üyesi. twitter'dan da takibe aldığım kişidir. chp nin içinde chp ye muhalefet olan kişidir. ilgiyle izliyoruz.
http://m.habervaktim.com/news_detail.php?id=344057
ülke tv'deki sıradışı programına katılarak chp'deki truva atı rolüne devam etmektedir. kılıçdaroğlu' nu sevmeyebilirsin, baykalcı olabilirsin. lakin düşmanımın düşmanı dostumdur düsturu karakterini ortaya çıkarmaktadır.
bu adam eski chp myk üyesi ise ben de bdp eş başkanıyım amk! bre mübarek madem böyle bir düşünce yapısına sahiptin ne işin vardı siyonistlerin arasında?

ahmet çakar mod on

bak kemalist demedim dikkat ettiyseniz, siyonist dedim.

ahmet çakar mod off
eski chp myk üyesi. şimdilerde ise en büyük chp düşmanı. içeridenmiş gibi görünüp bel altı vuranlardandır. aslında deniz baykal yalakalığı konusunda ihtisas yapmıştır o ayrı. herkes zaten onu deniz baykal'ın istifasında ki ağlak halleriyle hatırlıyor. benim esas değineceğim nokta bu amca 2011 seçimlerinde istanbul 3. bölge millet vekili aday adayı oluyor ama parti bunu aday göstermiyor. o tarihten sonra chp'ye sallamaya başlıyor işte. facebook'taki safyasını adaylıktan önce ve sonra olarak inceleyin. farkı göreceksiniz zaten. chp milletvekili olsa son zamanlarda attıklarını söyleyebilir miydi acaba?
chp' nin program başına 1500 tl verip truva atı olmaktan kurtarması gereken şahıs. anladık baykal' ın adamısın da düşmanımın düşmanı dostumdur zihniyetinden vazgeçip truva atı olmaktan vazgeçmeli.
ülke tv ve beyaz tv'nin kadrolu çalışanı. muhtemelen akp'den maaş alıp chp'li gibi görünen bir şahıs. aklınca ben demokratım deyip sağa sola sallamayı biliyor. en çok merak ettiğim bu adam şimdiye kadar ülkemize ne hizmet vermiş? ülke siyasetine nasıl bir katkıda bulunmuştur? biri bunları açıklasın. zaten rasim ozan kütahyalıdan bir farkı yok.
şuan birilerine peçete tutmakla meşgül.
melih Gökçek'in oğlunun kanalında akp borazancılığı yapan chp eskisi siyasetçi.deniz Baykal'ın CHP'ye en büyük kötülüğü bu düzeyde bir adamı parti meclisine hatta partiye alması iken;kemal kılıçdaroğlu'nun en büyük iyiliği ise bu adama partinin kapılarını kapatmış olmasıdır.
klişe iki cümle ile her hafta kadir çelik adlı Ahmet çetinsaya mağduru vasat gazeteci ve televizyoncunun programında CHP'ye küfür etmektedir.
matruşka bebek gibi. dışı chp li içi akp li.
inan aramızda para toplayıp bedelini ödeyeceğiz yeter ki bu blowjob bitsin.
bir insanın ne kadar alçalabileceği konusunda rasim ozan kütahyalı ve lâtif şimşek ile yarışan zavallı .baykal'ın chp genel başkanı olarak başarısız olmasının önemli nedenlerinden biri bu adam gibilerinden chp'nin birşeyler ummasıdır.
(bkz: truva atı)
(bkz: Seda sayan)
yürekten chp li değildir bildiğin lideral bir doğuludur.recep tayyip erdoğan son şansıdır.
patronu osman Gökçek'in televizyonunda güya hala chp'liymiş gibi konuşup patronun beybasına güzelleme yapan akp, melih gökçek ve recep tayyip erdoğan sevicisi chp eskisi, rasim ozan kütahyalı'nın Çin malı stepnesi şey.neye benzediğini ne olduğunu neye hizmet ettiğini anladığımızdan şey dedim, yoksa farklı bir niyetim yok.
gerçekten savcı olduğunu sandığım kişi. ta ki isminin savcı olduğunu öğrenene kadar . *
laboratuvar ortamında üretilse ancak bu kadar düzeysiz olur bir insan.
Agri/tutak li chp nin en kisilikli adamidir. Kilictarogluna en hakettigi sozleri soyleyebilen sahis.
ulan ne cahilim bu adamı ilk gördüğüm de mesleğini savcı sanırdım ben. *
net truva atıdır.
enteresan bir adam. ben çözemedim . çözene saygı duyarım.