bugün

kesinlikle şırnak'tır.
Philadelphia.
net tunceli dir. arkasından hakkari gelecektir.
konya tek geçilir.
malum ırkın şehirleridir. bak hemen aklına geldi dimi. e daha niye soruyorsun pezevenk?
ilk satacak şehir tabiki Ankara...
Savaşa ne hacet adamlar savaş çıkmadan parsel parsel satmış.
güney-doğu şehirleri. mesela hakkari
yuksek ihtimalle güney doğu illeridir.
anadolunun güzide şehirlerini örnek gösterenler şerefsizdir.
Bir tane değildir. Diyorboggır,mış,von,hokgari gibi orospu çocuklarının bolca bulunduğu güzide şehirlerimizdir.
(bkz: ergenlikte sınır tanımamak)
Bütün doğu daha savaş çıkmadan yıllar öncesinden bu ülkeyi çoktan satmıştır.
izmirdir yunanlıları gördüklerinde hemen yelkenler foro yaparlar.
kürtlerin yoğun olduğu şehirler. kürdistanı kurmak için en iyi fırsat asla kaçırmazlar. ege diyenler egeden herşey çıkar belki ama vatan haini çıkmaz çünkü bizim liderimiz ne apoya nede rte gibilere benzemez. atatürkü sevenden korkmayın asla vatanını satmaz.
Tunceli.
diyarbakır falan.
Konya aklıma geldi.
Sayısı çoktur. Çoğunluk doğu bölgesindedir.
Trabzon yazan embesil beyinlilere sesleniyorum.çekemezliğinizi belli etmeyin...
Diyarbakır, hakkari, şırnak.
Cavur bir ege kenti ile yobaz bir iç anadolu kenti.
Ölene kadar savaşacak,ülkesini asla satmayacak yegane şehir bursa dır,umarım buna gerek kalmaz.
şu an isyan çıkan şehirlerdir. isyan etmeseler katkı vermezler yine zararları dokunur.
Şehir olarak bunu kımse kanıtlayamaz. Ama Rusya ile uçak krizinden girdiğimiz gergınlıkte zaten bu adamlar kendilerini açığa çıkardılar. Solcular, kürtçü ler ve kemalistler in azda olsa bir kısmı Rusya nın yanında olduklarını belli ettiler.
''trakya'dan ötesi yansın umrumda değil'' diyenleri duymuştum. ayrıca şu görsellerde bulunan haritayı yapan arkadaşı cehaletinden ötürü tebrik ediyorum. ilber ortaylı'yı özledik be.
Şehir değilde %50 si satmış bilin derim.