bugün

doğu. kesinlikle o taraflar satacaktır. birde kandilin uşakları var onlarda satacaktır.
kesinlikle izmir değildir.

(bkz: tunceli)
anarşist ve terörist yandaşlarının yine hortlattigi başlıktır.
Suriye sınırındaki iller. (Not: Hiç bi şehre garezim yoktur ondan isim yazmadım.) Çünkü oralarda Türk'ten çok Arap var ve Araplar tarihte tecrübe ile sabittir, Hep satış koymuşlardır dostlarına ve birbirlerine.
(bkz: diyarbakır)
(bkz: şırnak)
(bkz: van)
(bkz: hakkari)

Bu iller icerisinde ki biz devlet kuracaz dusunceli insanlar yuzunden silahlanip direk dusman devletle birlikte turkiyeye savas acar. Sallamiyorum bunu direk isittim.

Ek : Izmir'de vatan sever insanlar olsada turkiyede pelinsu ve berkecanlarin baskenti oldugu icin olasi asker kacaklarinin cogu bu ilden gelebilir.

Ek 2 : Mersin ve adana'nin yerlisi gibi adam yoktur. Ancak o bolgelerde artan ne oldugu belirsiz nufus yuzunden ilk gidecek bati sehirlerinden sayilabilir.
Onu bilmem de en son satacak şehir ankara dır.
izmir rumlarının işgal esnasında yunan bayrağı dalgalandırmasını bile izmirlilere mal edenler var. Lan ne mal adamlarsınız. O yıllarda karsta ermeni, istanbulda ingiliz, antepte fransız, antalyada da italyan bayrağı dalgalanmıyor muydu?

Edit: izmirli değilim.
izmir değildir bu kesin belki bazi dogu illeri ama onlar bile satmayabilir yillar onceki duygu hala varsa kurtulus savasinda izmire ilk turk bayragini ceken isim kürt reşodur şimdi Kürt sanip eksilersiniz karamanoğullarindan türküm ne kadar aci bunu ifade etme gereği duydum. oyle bir durum olmasin ayrica olmaz umarim onu bunu bilmem ama bu savaşa neden olanlarin kaçacaģi olanin yine halka olacağı belli.
Gavur diye nitelendirilen kuruluş mücadelesinin başladığı şehir değildir.
Konya olabilir.
Diyarbakır tabikide.
Tüm karadeniz şehirleri.
#31265518 numaralı girdiği arkadaşı kutluyoruz.

ulan o zamanlar oralarda rumlar vardı mübadele felan oldu hani bilmiyorsan söyleyeyim.

sonrasında Yunanistan'dan gelen Türklerde yerleştirildi.

Öyle uzaktan sıkma kolay.

bilgi: hataylıyım.
Siz bu tür başlıklar altında kendi şehirlerinizi bile satıyorsunuz ya pes.
şüphesiz istanbulda yaşayan orospu çocukları haberlerde iğrenerek izledikleri suriyeli mülteciler gibi sikik botlarla yunanistana kaçmaya çalışırlardı.
Şüphesiz van'dır.
Bu ayrımcı başlığı açanın kütüğe kayıtlı olduğu şehirdir.
(bkz: izmir)
Türkiye yi şu durumda satmayacak devletlerin veya şehirlerin aklından şüphe ederim. Tüm şehirlerdir.

Iki ay aynı düşüncede kalamayan bir liderimiz (!) Var. Farkında mısınız? Her ay farklı konuşma yapıyor. Dostu düşman oluyor, düşmanı dostu oluyor.

Ne diyelim allah affetsin.
Tunceli aq amını yolunu yurdunu siktiklerimin anasını kimin düzdüğü belli değil ki farsa da satar rusa da almana da kim olursa satar bu itler.
(bkz: troll olacağım derken mal olmak)
Savas ciksa turkiye yi satacak son il trabzon dur.
(bkz: x i satani biz de satarix)
Hdpnin birinci çıktığı iller birbiriyle yarışırlar bu konuda. Karar vermek zor.
Ben şırnak diyorum. Facebook'tan takip ettiğim kadarıyla Türkiye'ye karşı şu kadarcık sevgileri yok adamların.
Diyarbakır/sur.