bugün

Yunan kadınları 400 yıl bizim kontrolümüzdeydi,
birisi kendisine hatırlatsın.
“Yunanistan, başka ülkelere benzemez.“

Hakkaten sizi gibi veledi zinası yok kainatta.
Şerefsizce ve alçakça bir açıklama. Adi or.spu çocukları daha savaş çıkmadan karakterlerini belli ettiler.
Çok talihsiz bir açıklama. Hele o kadınların saçına dokunmaya kalkın, anladınız siz.
Bel altından vuruyor, çok adice bir söz.
siyasi çıkar için saçmalamalarına alışmıştık ama bu bayağı aşağılıkça. savaş çıkarsa savaşmayanlar bize emanet olur. geri kalanların canına okuruz.
bizim egede ne işimiz var kardeşim. akdeniz'De de saldırgan politika izliyoruz zaten. dededen cehapeliyim, babam partide danışman, o söyledi.
tipik şark kafası. Savaşta yenilen tarafın kadınlarının cariye yapılması mantığıyla aynı düşünce. 15 temmuzda "bunların karıları hepimize helal" diyen kafanın Yorgo ağzından çıkmış şekli.
talihsiz ve kahpece bir açıklamadır. "keşke yunan galip geleydi" diyen vatan haini yavşaklar yunan zihniyetinin ne olduğunu iyice bir bellesinler. bu piçler direkt sizin karınıza kızınıza göz dikerler böyle. kimbilir belkide istediğiniz budur..

gelmeye g.tleri yiyiyorsa buyursunlar tekrar gelsinler. kadınlara ulaşabilmeleri için aşmaları gereken bir "sosisli" duvarı var. zaten o duvara çarpıp tekrar tadını alınca akıllarına daha başkalarının karısı kızı gelmez o saatten sonra. içimizdeki bunca haine rağmen ne yunanı ne ingilizi ne fransızı ne italyanı. tekrardan toplanıp gelsinler dökülecekleri deniz hala orada bundan 100 sene önceki gibi serin serin suları ile duruyor.
her ne anlamda soylenirse soylensin yenilir yutulur bir laf degil ama bence demek istedigi savasta cok erkek olur, arkalarinda aglayan cok kadin olur gibi birseydir.

yoksa oteki turlusunun yunanlilarin bile kabul edecegi bir laf oldugunu dusunmuyorum.
arkasında joe bidenopulos ve nancy pelosian var.
Nedir bu kadınların çektiği.

Yunan tohumu dinciler bir yandan, Yunanlılar diğer yandan.

Kuva-ı milliye'nin evlatları burda. Rahat olun kadınlar. Bunların g.tünü kesmek yine bize kalacak.
BU SÖZLÜKTE BiLE BU KADAR ABAZAN VARKEN BEN YUNAN ERKEKLERiNE BiLE ACIYACAĞIM NEREDEYSE AMA DUR LAN NE ACIYCAM SALDIRIN AMK.
O*spu çocuklarına zamanında öyle bir koyduk ki acısı hâlâ çıkmadı.

Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş. Bakın buraya yazıyorum. Bu yunanlıların sonu bizim elimizden olacak..
“ hele bir dokunmaya kalkın, bakın ne oluyor “ denilesi talihsiz ve çirkin açıklama. Tarihi de mi unuttunuz oğlum ?
bunlar Erdoğan'ın seçimi kazanmasını istiyorlar.

Erdoğan'a en büyük destek Yunanistan'dan geliyor.
Türk milletini galeyana getirip, savaş boruları çaldırmak. Ne de olsa biliyorlar seçimlerden sonra Erdoğan ve çok milli destekçileri 360 derece dönüş yapacaklar. Yunanistan'a zarar veremeyecekler.
savaş suçları bu devlet görünümlü tasmalı çetelerin ruhunda var.
orospu çocukluğundan öte bir şey değil.
bu cesareti nerden buluyor asıl önemli mesele bu!
(bkz: ne kadar salak salak yunanlar bunlar ya)

(bkz: kaç yaşındasın sen)
(bkz: Ana bacı karıştırma)
Türkleri zerre kadar tanıyamamış bir zavallının sözleri. Bir de zamanında bunlara acıyıp patates dağıtmışlardı, çok kızmıştım ve hala kızıyorum. iyilikten maraz hasıl olur. Zaman gelip de halkınız bizim ülkeye sığınmak için sınırlara koştuğunda bu sözlerini hatırlarsın.
Geri zekalı bu yemin ederim salak. Geçmişte neler olmuş biri anlatsın . Ben anlatırsam küfür edeceğim..
güncel Önemli Başlıklar