bugün

pek tutulmayacak olan ticarettir. aynı zamanda gereksizdir .
banlanan 10. nesil hesabımdan sonra olursa belki düsünebilecegim inci sözlük 1. nesil hesapla takas yapabilecegim hesaptır.
Dusuncelerin, emeklerin satildigi baslik.
1 yıl beklerim yinede para verip o nicki almam diyeceğim hesaptır..
ekşi sözlük zaten satılık, yaşasın uludağ sözlük..
satılıkların yerınde, satılık hesap da cok normaldır.
oha bunu bile ticarete vurmuşlar dedirten olaydır 2023 te satılık uludağ sözlük hesabı altında 1000tl de anlaşalım türünde entrylerde görebiliriz diğer sözlüklerde.
1 tane 4. nesil - 800 tl
2 tane 7. nesil 750 den herbiri
1 tane 8. nesil 600
3 tane 10. nesil 550
4 tane de 11. nesil 500 den satılıktır. nick altları temizdir. 2 nick birden alana 200 tl indirim yapabilirim.
zaman zaman çeşitli alışveriş sitelerinde ilanı görülen olay. hani ben de bir ara satayım demiştim ama vazgeçtim sonra.
ilaveten (bkz: sahibinden satılık renault twingo)
halihazırda elimde bulunan hesaptır. cillop gibi 0 kilometre ekşi sözlük yazarlığı 500 tl dir efenim. ilgilenenler özel atabilir.
sıfır km vw golf almak için aylarca sıra beklemeyip, ikinci el az kullanılmışına aynı parayı vermek gibidir.
para vermeye değmeyecek hesaptır.
Kullanıcı adı : ssg
şifre:******
uludağ sözlükteki en rezil başlık. yakışmamış böyle bir başlığın durması.
yazarlık için 1 yıl sıra beklemek istemeyecekler için verilen ilandır. yazarı üyeliğini satmaya itecek nedenler sosyoekonomik olarak incelenebilir.
(bkz: hani nerde)
1000 liraya alici bulabilen yazarliktir.
ihtiyaci olanin hemen almasi gereken hesap.
işin içinde "canlı" varsa ben de hemen devredeyim.
hem de tek hesap fiyatına iki tane birden...
tamam lan, yanında da çin işi bir çakmak.
al götür, al götür...
aha bi de para mı ödüyorlarmış diye şaşırdığım durum. ben vaktiyle girmiş önümdeki 10000000 insanı görünce "ben vaktiyle halk ekmek sırası çok bekledim. bana yetti" deyip çıkmıştım. sonra da unuttum zaten nick'imi, şifremi. sahi ne oldu o hesap acaba?
Öğrenci adamın para ihtiyacı için sattığı hesaptır. Durum kötü ama açıkçası bi hesap için para vermeyeceğim durumdur.
kuruş vermem. verene de tavsiyem ''paran çoksa fakire fukaraya yardım et, yavşak!'' şeklinde olacaktır.
ederi beş liradır.

ekşi mi kaldı lan it?

(bkz: oğlumu bulana tam yüz bin lira veriyorum)
uludağ sözlük varken kim ne yapsın ekşi sözlük hesabını dediğim satılık hesaptır.

(bkz: hesabını da al git)
güncel Önemli Başlıklar