bugün

son entrysini 19 ağustos 2012 tarihinde rahmine düşen rahmeti kazıtan kadın başlığı altına giren, toplamda 1196 başlık ve 4188 entry sahibi sekizinci nesil silik.

(#14870335)

kardeşim silikmişsin. yoksa hakkaten mesaj atıp "ya bro entry tarihiyle edit tarihi arasındaki 5 aylık sürede ne yaşadın" diye soracaktım.
görsel
özlenen yazar.

sekizinci nesil silik.

yeni yazarlar bilmez.
silik olmuş yazar.
sekizinci nesil silik olan yazar.

silik olmanın son derece yakıştığı kişilik.
silik olmanın son derece yakıştığı kişilik!
çok fazla atıştığım gece lampulu adlı yazara bile silik atıldığında üzülmüştüm. ama bu yazarımsı kişiye üzülmedim nedense. çakma hesapla tekrar gelmese bari.
(#16618577) aile reisini tanimayacak derecede sasirmis bi yavrudur. Sakin ol yavrum benim.
silik olması bir şeyi değiştirmeyecek yazardır. 3-4 gün sonra yine burada yazacaktır.
o artık bir silik. *
sekizinci nesil silik. uçurulmuş, pırrrr diye uçmuş gitmiiiiş.
ilk baslarda oyle degildi bu.
bakti normal yazar olmak prim vermiyor troll oldu.
yazik.
namus ve iffet üzerine yazdığı entryleri okuduğumda notunu verdiğim, troll olmaya çalışandır. al sana örnek: (#16616866)

edit: adresini verdiğim entry silinmiş, hatta başlık kapanmıştır.
moderasyona söylenen 'işe yaramazlar' söylentisini boşa çıkartmıştır çaylak olarak. hız budur, olay budur.
babası peçeteye boşalmadığı için çok pişmanmış.
gerçekten şaşkındır. Atın gitsin sözlükten.
an itibariyle çaylak olmuş yazar.
hak etmişti ama artık.
(bara giden annenin orospuyla farkı)(#16616989) şu saçma sapan başlığı açmış yazar.Acaba gerçekten bunları mı düşünüyor bu adam dedirtiyor.
(#16616952)

(#16616969) izmir li kızların düşmanı yazar.
yarası var herhalde.
beyinsiz yenilikçi derviş'in boşluğunu olmayan beyniyle doldurmaya çalışan yazar.
Artılayanlar var bide bu yazarı.
izmirliler tarafından boynuzu yemiş yazardır.izmirli kızlara takıntısı vardır.çok sevimsizdir.
Nickinin sevimli olduğu kadar kendininde bi o kadar sevimsiz olduğu yazar. Evlat olsa sevilmez.
Acilen sözlükten uzaklaştırılması gerekir. Daha ham olmamış bir yazar. Yetkileri kısıtlandırılsın en azından. Adam olana kadar !