bugün

adi bir kere çıkmış olan kadındır. (bkz: aptal sarışın)
ülkemizda yıllardır rağbet görendir.
(bkz: sarışınlar boktur)
saçları, kaşları, vs sarı olan kadındır. tabi sonradan boyaysa bunlar, çakma sarışındır. türk erkeklerinin favori kadın tercihleridir. sarışın olsun da şişme olsun, mantığıyla beğenilirler. allah mesut etsin. *
Doğuştan 'aptal' damgası yemiş , hayata 1-0 yenik başlamış insandır.
Ama tabi sonradan sarışınlığı sayesinde bu maçı almıştır muhtemelen.*
türkiye'de orjinalinden çok sahtesi bulunan kadındır.
mahsun kırmızıgülün klibinde tango yaptığı bayandır....
sanılanın aksine zeki ve doğaldır.
esmer olanına oranla daha kılsız olan kadındır. erkeklerin bu kadın topluluğuna olan düşkünlüğü de kılsız olduklarındandır. esmer ya da kumral olup çakma sarışın olan kadınların en büyük yanılgısı da budur. halbusi biz erkek insanları sarışın hatunların saç renginden ziyade teniyle ilgilenmekteyiz.
doğal sarışınsa eğer kıskanılan kadındır.
(bkz: alexis texas)
Surekli kiskanilir. (bkz: kendimden biliyorum)
bir beyaz tenli hatun değildir, ama civciv hatunlardır.
Saçları sarı olan hatunlardır. Benim için Tamamen tutkuyla bağlandığım hatun da diyebiliriz.
istemezük.
sempatim vardır, sarışınlara karşı ama boya sarışını değil hakiki olanlara.
sevişmek dışında hiçbir işe yaramayacağını bir arkadaşım söylediğinde olur mu canım öyle şey diyerek tepki gösterdiğim, hayat ilerledekçe o arkadaşımın fazlasıyla haklı olduğunu anlamama vesile olan hatun türü. gereksizdir...
görsel
turkıyedeki kadınlar cakma sarısınmıs efendim dogal sarısın yokmus pehhh rusların platin rengini siz orjinal mi sanıyorsunuz. bugun bir alena shiskova serenay sarıkaya ile aynı renge sahiptir. ezbere konusmayın bilin bunları.

Not: yukardaki görselde yer alan kadında orjinal sarısın değil.
görsel

iyisi iyi olan kadındır.
Ülkemizdekilerim %90’ı çakmadır ve yarısı tepeli kanarya şeklinde dibi gelmiş vaziyette gezerler. Öğretmen olanlardafileli çorap, liseli olanlarda tayt, yaşlı olanlarda chpli teyze tarzı eşarp zorunluluğu vardır. Ben itici buluyorum. Turuncuların yanına bile yaklaşamazlar.
Onlar da size bayılıyordu, kusura bakmayın.
alman fıkralarında salak karakter.
sevişmeleri vasatın altıdır. 1995 li li yıllarda domalay bi ara saçını boyatıp sarışın olmuş kızmıştım parasını verdim git siyaha boya demiştim. bu anı hiç unutmam.
göze çarpar dikkat çeker.