bugün

(bkz: buzdolabı)
bir arkadaşımın evinde geçen hadisedir.sarhoş bir arkadaşımız buz dolabının içine kusmuştu.
cami avlusunun önündeki çeşme olmasında neresi olursa olsun.
kumsal. deniz kenarında içince öyle oluyor.
Arkadaşın evindeki klozet , wc kapısının önü . Lan sanki kafa dağıtmaya değilde kusma partisine gitmiş gibiydik , üstüne ben ve bir arkadaşım daha temizledik . Çocuk o kadar fazla acılı cips yemiş ki kusmuk acılı cips kokuyordu be ...

Tabi olan çoraplarıma oldu gene .

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
arkadaşım bebek divan otelin saksısına kusmuştur.
genelde temizliği kolay olmayan yerlerdir. çünkü bok vardır başucundaki klozet dururken banyonun kilimine kusulacak.
yatakla duvarın arasındaki o dar alan.
insanın kendi sakalı ve sarhoş halde tam anlamıyla temizlemekte imkansızdır.
Kapida taksi beklerken apartman boslugu.
yıl 1995 yer izmir buca polis karakolu komser odası 5-6 arkadaş sarhoşken az biraz gürültü yapmıştır, nezarette biraz tutulduktan sonra komser bize nasihat ederken faşo ağa midesinde ne varsa odanın orta yerine bırakır yaka paça karakoldan dışarı atılırlar. zaten o günden sonra sınırlarına riayet etmiştir kendisi.
bir kere yastığıma kusmuştum yarı uykulu derecede çok sarhoş olduğumdan için de zahmet edip kalkamadım kusmuğumla uyudum.
klozetin önüne bağdaş kurup oturmak ıyy iğrenç sahneler canlandı gözümde.
bu gidişle klavye olacak amk.

sabah kuruyan tü-kaka yerlerdir.
Bir yer bulmadan önce gerçek hissedilen telefonla duygu duyulana aktarılır.
Ben hiç kusmadım. Ama klozet kabul görmüştür. Halıya ve ayakkabılarına kusanı da gördüm. Ama benim en direnen hatıram zil zurna sarhoş olan eski erkek arkadaşımın 2.kattan aşağıya balkondan ışemesiydi.
beyoglu joker isimli mekanda, nuri alço sendromu sonrası,
tuvalet kapısının önündeki hoperlöre kusmuştum.
mekanda çalışan yazar arkadaşlar varsa özür diliyorum.
klozet de olabilir.
klozete kusup, domestosla temizleyip, sifonu çekip uyumuşluğum var.
(bkz: yalnızlık senfonisi)
çocuk parkı.. sonra da ordaki küçük çocuklar dik dik bakınca bakin patates kustum, öğlen patates yemiştim hahahah demiştim, rezillik..
camdan arabanın üstüne kusmuşluğum var.

oysa bakmıştım o kadar.
hatta orada araba olmadığına yemin bile edebilirim.
Kız arkadaşımın üstüne kusmuştum zamanında.

Kusmasam burda bu kezbanların nefes kokusu cekilir mi allasen. ~~
hayatımda bir kez sarhoş oldum, evdeki halıya kusmuştum orta okuldayken. E o kadar rakıyı, viskiyi dayadınız olacağı o.