(bkz: shorşkn entruri ğrmek)
şuanki eylemim.
cok az alkol aldim sayilmaz.
sarhoşken sözlükte ne işin var git yat.
ertesi gün karmanın darma duman olduğunu görüp "naptım lan ben" demeye yol açan zararlı girişim..
Akp döneminde olmuştur.
artı manyağı olma sebebidir.

(bkz: kafam güzelken hepinizi çok seviyorum)
bilinç altı akışınızı hızlandırdığı ölçüde iyi entry yazmanızda faydalı olabilecek durumdur.
dürüstlüğün dibine vurduğun zamanlardır tek sorun bir saat sonra hepsinin silinmesi.
yazsam roman olur.
bazen her şeyi içten geldiği gibi yazmayı sağlayan olay.
Muhtemelen beş dakikada bir cümle kurabilmektir.
sarhoşken entry girmektir.
şu sıralar yaptığım olay. formata falan da uyuyorum lan sarhoşken bile. * beyin mesaj iletim merkezim yavaşladı. *
tavsiye edilir büyük bir eğlencedir. not: daha önce benim yaptığım gibi.
hiç görünmeyecek kimsenin okuyamayacağı entryler girmek şeklinde vuku bulabilir... çünkü entry sözlüğe değil dosya adına,google a,adres satırına hatta direk masaüstüne bile yazılabilir.
en sevdiğim entry tarzı.
harflerni yreini karşıtrımanıza sebep olabilri.
marifetten sayılıyor.
şarhoşken olmasada kafam güzelken şu entry girmiştim. güzel bir eylem.
(bkz: )(#19433261)
keyiflidir. ama tabi ki'leri, mı, mi'leri ayrı yazmak koşuluyla. *
Çoğunluk harfleri yanlış yazmakla ve ertesi gün hala silinmemiş bir entry ise utanmakla sonuçlanır.
diksiyon hakimiyetini kaybetmeye sebebiyet verebilecek tehlikeli bir aksiyondur. *
bildiğin içki masasında kalabalığı duymazlıktan gelen. Sana seslenenleri takmayarak entry filan girmektir. Hatta önünde de meze duruyor filan. Evet. Alla alla. Yapmayon böyle şeyler çok ayıp.
Zihnin açık olması nedeniyle güzel fikirlerin cikabildigi, lakin gözlerin ve parmakların senkronize olmaktan bir o kadar uzak olmasi nedeniyle başarısızlıkla sonuçlanması pek muhtemel eylem.
gereksiz yere kasılmaktır. bırak kardeşim o kadar yazan insan varken sözlüğün derdi seni mi gerdi git kafanı yaşa yada acı müzikler dinle ağla.