bugün

Feramist adlı aktrollün yeni nicki.
Lan bunda da her numara var.
Profilinde Atatürk var ama akpli.
(bkz: togg)

(bkz: sürekli aynı konularda entry girmek)

t:bir yazar.
Akp yalakası.
Devlet düşmanlarını kudurtmuş yazardır, öyle bizim gözlerimiz ideojik sebeplerden dolayı kör olmadı, kimseyide kör etmesin daha çoluk çocuksunuz, Erdoğan' dan önceki Türkiyeyi sizler yaşamadınız, görmediniz, onun için susun koçum, milleti de AKP yalakalığı ilede suçlamayın.
Ülkemizi memleketimizi insanımızı kültürümüzü korumakta suç oldu, çoluk çocukla uğraşıyoruz, olum Erdoğan bu memlekete çok şey kazandırdı, siz daha çocuk olduğunuz için bazı şeyleri göremiyorsunuz yada görmediniz normaldir bu durum Allah Erdoğanı başımızdan eksik etmesin.
--spoiler--
akp yalakası.
--spoiler--

Yalakalık sizin işiniz. 6+1 Hdpkk yalayıcıları.
Erdoğandan öncesini bilmedikleri için bu çoluk çocuk takımını ciddiye almayın, Erdoğandan önceki Türkiyeyi norveç gibi hayal ediyorlar, cehalet işte.
"üç" tü, dört oldu.
Ney üçtü, dört oldu
Devlet düşmanlarıyla her zaman mücadele edecek yazardır.
Pkk' lılar ve devlet düşmanları sevmez, çünkü ağızlarına sıçacağımı bilirler.
--spoiler--
yalakalık sizin işiniz. 6+1 hdpkk yalayıcıları.
--spoiler--

Dedi hizbullahçı.
--spoiler--
erdoğan' dan önceki türkiyeyi sizler yaşamadınız, görmediniz, onun için susun koçum...
--spoiler--

erdoğan'dan önceki türkiye'yi ben yaşadım, gördüm. son derece mutlu, keyifli bir ülkeydi. hiçbir eksiğimiz yoktu. her şeyden önce ülke olarak mutluyduk...
umarım eski türkiyemize geri döneriz bir gün.
--spoiler--
ülkemizi memleketimizi insanımızı kültürümüzü korumakta suç oldu, çoluk çocukla uğraşıyoruz, olum erdoğan bu memlekete çok şey kazandırdı, siz daha çocuk olduğunuz için bazı şeyleri göremiyorsunuz yada görmediniz normaldir bu durum allah erdoğanı başımızdan eksik etmesin.
--spoiler--

Ne yaptı Allah aşkına
Köy enstitülerini tekrar mı açtı
Toprak reformunu yürürlüğe mı getirdi
Kapatılan uçak fabrikalarını tekrar mı açtı
Terörü mü bitirdi
Bilim merkezi mi inşa etti
Fabrika mı inşa etti
Ne yaptı yol ve köprüden başka?
görsel
Bu veyahut buna benzeri bir şey olması kuvvetle muhtemel.

Geçiniz.
Erdoğan bu ülkeye birşey kazandırmadı demek bildiğin ideojik saplantılara yenik düşmek demektir, Erdoğan bu memleketi sıfırdan devralıp küresel bir güç haline getirdi, buna sizinde sevinmeniz gerek bence, bugün tüm yabancı savunma sanayi dergi yada herhangi bir siteye girdiğiniz zaman Türk savunma sanayisinin nasıl bu kadar büyük işler başardığı hakkında yazılar görürsünüz mutlaka, neden Erdoğan öncesinde yoktu böyle şeyler sormak isterim size, demekki bunları başarmak için güçlü bir siyasi idare gerekiyormuş o adamda Erdoğanmış değilmi sizde biliyorsunuz bunlarıda işte işinize gelmiyor, Erdoğan düşmanlığı sizde ideojik körlüğe neden olmuş.
--spoiler--
ne yaptı allah aşkına
köy enstitülerini tekrar mı açtı
toprak reformunu yürürlüğe mı getirdi
kapatılan uçak fabrikalarını tekrar mı açtı
terörü mü bitirdi
bilim merkezi mi inşa etti
fabrika mı inşa etti
ne yaptı yol ve köprüden başka?
--spoiler--

şaka gibi ..
barajlar yap
tüneller yap
köprüler yap
metrolar yap
limanlar yap
marmaray yap
statyumlar yap
tersaneler yap
hızlı trenler yap
havaalanları yap
milli silahlar yap
üniversiteler yap
nükleer santral yap
milli helikopter yap
adliye sarayları yap
bölünmüş yollar yap
tiyatro sahneleri yap
şehir hastaneleri yap
dar gelirliye konut yap
insansız hava aracı yap
başörtüsünü serbest yap
geri dönüşüm tesisleri yap
boğazın altına tüp geçit yap
sismik araştırma gemisi yap
kanser tarama merkezleri yap
hastane sayısını artır
ambulans sayısını artır
mr cihazı sayısını artır
tomografi sayısını artır
diyaliz cihazı sayısını artır
orman alnının artır
milli park sayısını artır
yeşil alan miktarını artır
temiz plaj sayısını artır
açılan işyeri sayısını artır
turist sayısını artır
öğrenci sayısını artır
öğrenci burslarını artır
doğalgazlı il sayısını artır
suya ulaşan insan sayısını artır
tarımsal üretimi artır
okullaşma oranını artır
çiftçiye destekleri artır
halka sosyal destekleri artır
şehit ve gazilere desteği artır
eğitim ve sağlık harcamalarını artır
türkiyenin ilk tohum gen bankasını aç
türkiyenin ilk milli botanik bahçesini aç
faizleri düşür
kamu borcunu düşür
imf ye borcu yok et
hava kirliliğini yok et
çöp sorununu yok et
trafik canavarını yok et
katsayı zulmünü yok et
kitaplari ücretsiz dağıt
öğrenciye süt dağıt
öğrenciye tablet dağıt
okullara bilgisayar dağıt
okullara akıllı tahta dağıt.
üniversite harçlarını kaldır.
binlerce tarihi eserimizi yurda getir
binlerce tarihi yapıyı restore et
paradan 6 sıfır at
terörle mücadele ini yap
sınır dışı operasyon yap
sonra birileri çıksın
siz ne yaptınız desin,
gerçekten şaka gibi !!!

gözünüze sokuyoruz anlamıyonuz beyninize huniyle dolduruyoruz gene anlamıyonuz lan ne biçim genleriniz var sizin gidin bir gen tedavisi yaptırın.
Milas16 boşver olum bunları, gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, Erdoğandan önce bu ülkenin tasarladığı bir piyade tüfeği yoktu be, insan utanır Erdoğan bu ülkeye ne kazandırdı derken, neden 80 yıldır lisanssız bir piyade tüfeği yaptırılmadı olum bu ülkeye, demekki siyasi irade gerekiyormuş değilmi, onun için Erdoğanı eleştirmek için en azından ideojik saplantılardan arınmak gerekiyor,özellikle Z kuşağı bilmiyor, Erdoğandan önce savunma sanayi ne durumdaydı, belki o zamanları yaşasalar yada görselerdi derdimki karşımda en azından ciddiye alınabilecek bir yazar var karşımda oda yok maalesef.
Profil resminin Atatürk olmasına kanmayın. Ağır aktroll kendisi.
TÜH YA, profil fotoğrafında cemil bayık olsaydı ne güzel vatansever cehapeli olurdu.
Şuanki chp' yi Atatürk görse gazinin kemikleri sızlar, birde Atatürkçülük CHP 'nin tekelinde değildir, Atatürkü severim sayarım çünkü o sizinle aynı zihniyete sahip değildi, AKP' lilerinde gazi Mustafa Kemal Paşa ile ilgili ters düştüğü bir konu yok sadece sizmi seviyorsunuz olum atayı, biz koyamazmıyız profilimize fotosunu, insanları ötekileştirmeyin, bu memlekette herkes gazi Mustafa Kemal paşaya saygı duyar.
Atatürkü sevmediğinizi biliyoruz. Reisiniz de Atatürk ve inönü için 2 ayyaş demişti. Senden Atatürkü sevmediğin için takiye yapıp, olduğun gibi görünmediğin için hoşlanmadım. Yoksa banane, kime oy verirsen ver.
Çok boş beleş insanlarsınız, eğitilmezsiniz, öncelikle ben aktrol değilim bunu bir kafanızdan çıkarın, ben ideojilere göre değil yapılan icraatlere ve hizmetlere bakarak bu ülkenin faydasına olan herşeyi desteklerim, şuanda bu işide sadece Erdoğan yapmakta,
Keşke keşke diyorum hep chp en azından AKP 'nin yaptığı icraatlerin yarısını yapsaydıda oylarımızı chp' ye verseydik ama nerede o zihniyet bol bol heykeller dikiyorsunuz, icraate hizmete gelince ortada elle tutulur birşey yok,CHP benim için hep keşkelerde kaldı.
--spoiler--
milas16 boşver olum bunları, gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar,
--spoiler--

biz söyleyeceğiz anlatacağız, anlamak ideolojik körlük yapmak onların işi biz vazifemizi yaptık mı yaptık, inşallah önce mahşer diye birşeyden haberleri olur da o gözle bakarlar , biz dua ediyoruz gene de ama duaya bile dangalakça konuşanların Alllah belasını versin.