bugün

görsel

Kör oldum.
Evet sözlük meriçleri hadi kininizi kusun bana, hodri meydan diyorum beğenmeyen yada senden daha iyiyim diyen yazar varsa aranızda ve özgüvenine' de güveniyorsa atsın fotosunu benim gibi.
yakışıklı adamdır kardeşim. yürü be .
Benim burnumla taşşak geçen yazarlar, profillerinizin arkasında saklanmayın, senden daha yakışıklıyım diyen varsa çıksın ortaya.
True bakın anlıyor yakışıklı adamdan, siz ise beni itin götüne sokuyorsunuz bariz çekemiyorsunuz beni.
Allah sevdiğine bağışlasın.
şu sözlükte bir aykolik bir saraca biz kimiz ki.
Bakın sarı civciv bile bunu kabül ediyor artık,
koca sözlükte benden başka yakışıklı adam yok olum işte , bunu kabüllenin artık.
Aykolik 'te kabül ediyor olum, yakışıklı olduğumu.
Öyle olmaz olum realin yok, profile fotonu bile koymamışsın demekki özgüvenin yok.
saracaya ıslanmayan da yani ne bileyim.
Masklavi ehli sünnet kardeşim, bunlar beni çekemiyor la.
Karşı cins beni gördüğünde şöyle bir tepki veriyor öyle çekici bir adamım işte.

görsel
görsel
Yüzünün çekiciliği ispatladı kendini. Birde kaslı vücudunu boydan at, sussun tüm gavurlar.
Dinsiz kitapsız kafir, Allahın izni ile seni ehli sünnet bir yazar yapacağız , senin gibi değerli bir yazarın cehenneme gitmesini kabül edemiyorum.
Yazar olmak, çekemiyorsan ip vereyim'de öyle çek istersen. Aha aha Allahın trolü seni.
--spoiler--
dinsiz kitapsız kafir, allahın izni ile seni ehli sünnet bir yazar yapacağız
--spoiler--
Ben Bi kere sünnet oldum, Bi daha olmasamda olur. Sarmaşık değil ki bu senede Bi kere budayasın)
Dinde zorlama olmaz, insanın içinden gelmeli.
Fotolarına bakınca etkilenmemek mümkün değil...
Bro sana kötü bir haberim var.
ya oyle diyorsunuz da, aslinda biraz uzaktan bakinca bencede yakisikli... yakin gozlugumu takmadim ama en azindan uzak gozlugumle oyle gibi geldi.
görsel
allah günah yazmasın benden betersin kardeşim 31 olsan 32 yi icat ederim.
Tamam şu başlığı hortlatmayın artık, hepimiz güldük geçtik işte , bu kadar uzatmaya gerek yok herkes işine baksın. Sözlük için içerik üretin kardeşlerim, yarısından fazla erkek olan bir sözlükte, maalesef otomotiv'de bile çok fazla bilgi ve tanım eksikliğimiz var.
valahi ayıp olacak ama gdo'lu patatese benziyor..https://previews.123rf.co....-agriculture-concept.jpg
Saraca kim amk?
güncel Önemli Başlıklar