bugün

Playboyun 2007 Playmatei.
http://www.chrudat.com/sara_jean_underwood_pics.html
hakikaten muhteşem bir vücuda sahip olan insanüstü hatun. neden playboy'un kapak kızı olduğu ve neden esquire tarafından en seksi kadın seçildiği tek fotoğrafta anlaşılıyor. çok acayip birşey...
mükemmel bir vücudu olan kadın. ah ulan.
güzel bir vatandaş.

görsel

görsel

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
beyninin sapına soktuğumun çapsızları.

31 için seçip beğendikleri kadın götü başı açınca, über ötesi güzel, başarılı bilmem ne, medeni, güzel, dünya dışı varlık, övgüler bilmem neler.

sıradan türk kadını yaz gelince sıcaktan bayılmamak için açık saçık giyinince hoooooyor. wowowow horom. ya da saçma biçimde feminist damgası.

(bkz: kadınların çok açık giyinmeye başlaması)

(bkz: https://www.uludagsozluk.com/e/43597501/

ben feministte değilim, erkek düşmanı da değilim. ikiyüzlülüğünüzü ortaya çıkarınca; sinirlenip, kızıp götü başı ayrı oynatıyorsunuz.

birde şu anımı anlatayım, üniversite son sınıfım, bir tane oğlan vardı, iyi bir çocuk olarak görürdüm. geldi bir gün yanıma oturdu, rap müzik yapıyordu kendisi. sana yeni şarkımı söyleyeyim. dedi. bende, söyleme. dedim. sürprizi kaçmasın. yok söylicem. dedi. söyledi. gayet güzel. filan dedim. sonra barbara palvin'i biliyor musun? diye sordu. evet biliyorum. dedim. hımmm iyi. dedi. biraz daha muhabbet ettik gitti yanımdan.

benim o an kendi içimde yaşadıklarımsa, yanıma geldiğinde ter kokusundan ciddi anlamda midemin bulanması, üzerinesinmiş sigara kokusunun iticiliği, şarkısını söylerken yağlı saçlarını görür görmez başımı öne eğip, kendi parfümümün kokusunu aramam ve saçımı koklamaya çalışmamdı.

aklımdan geçenlerse, bu tiplerin bile barbara'dan bahsetmesi, hem ondan bahsedip hemde benim gibi türk kızlarını beğenmeyip boklamaları, tabii ben buna kızıyorum ama. 5-8 yıl sonra o çocuğun türbanlı, 150 boyunda, ilk çocuktan sonra 90 kiloya çıkmış eşiyle avm'de yürürken hayal edip kızgınlığımı kendi kendime attım. gereksiz tartışmadım, boğazımı ağrıtmadım. nasılsa küçümsenilen, aşağılanan şeyler, zamanla göte vuruyor.

ben türk kadınının bu aşağılanmadan kurtulduğunda, çok başarılı olacağına ve türk toplumunu anaerkil bir yapıya taşıyacağına inanıyorum. çünkü evlenip yuva kurmak isteyen kadın, ev sahibi olmak isteyen kadın. bir çocuğun sorumluluğunu almak isteyip onu topluma katan da kadın. tabii demiyorum ki erkekler iyi baba değil. ama istek varsa sonuçta vardır.

türk kadınının önündeki tek engel, yine türk erkeği. yalansa eksileyin.
üstteki ne anlatıyor yav.