bugün

cep telefonundan filancaya mesaj attığında "bu yeni numaram, kaydet: 0535..." demek. hem de o yeni numaradan mesaj gönderdiğin halde bu salaklığı yapmak.
o sana bakarken doğallığını koruyamaman. kendine bile soramıyorsun ne yaptığını. bir anda kitlenmek gibi bir şey...
plastik tabak üzerinde sigara söndürerek hem tabağın hem de altındaki örtünün yanmasına sebep olmak.:)
kendini kaybetmiş bir vaziyette gülerken, gırtlak ve genzinden çıkan homurtu. intihar sebeplerinden sayılabilir.
kahve yaparken son kalan 3'ü 1 arada paketini kupa yerine çöpe boşaltmak.
son sigarayı tersinden yakmak. üstüne tanımam.
napıyosun?
-iyiyim sen?
ilk görüşte aşık olmak.
zil çaldıktan sonra cama cıkıp alooooooooooo dıye bagırmak.
pantolonu çıkarıp pijama yerine tekrar pantolonu giymek.
sevgiliyle yanyana oturup hocaya aşkımla hocam arasında gidip aşkom demektir! fecidir; allah kimseye vermesindir.
dezenfekte eldivenle kapı açmak.
okula giderken şahsımı kovalayan bir köpek yüzünden ecel terleri döküp ulaşabildiğim ilk apartmanın tüm zillerine saat 8:00 sularında basarak yöneltilen kim o sorularına içimden okuduğum surenin bir kısmıyla yanıt vermişliğim var benimde.
- kapı çalar
- alooooo
ya da

- telefon çalar
- kimoooo

veya

cep telefonu ile tv kanalı değiştirmeye çalışılır vs

salaklıktan çok ne var *
gözlüğü kafasına takıp gözlüğüm nerde demek.
uyurken çalan telefonu aramak için elini ansızın üstünde kaktüs bulunan masaya sallamak.
müdüre brifing verirken müdüre canım demek.
arkadaşımla sınav zamanı aramızda geçen konuşmada bol miktarda mevcut olandır.
-bak telefonum bozuk, kesin kalkamam ben.çalar saat almak farz oldu.
+canım ben çaldırırım seni istersen.
-telefonum bozuk ki.
+hımm faceten mesaj atayım istersen?
-yahu telefonum bozuk diyorum, faceteki mesaja bakmak için de uyanık olmam gerekiyor, onu da uyanayım diye atıyorsun zaten, uyandıktan sonra onu atmana ne gerek var ki?
+haklısın, dürteyim mi peki?
-ne?!? durakta inebilir miyim lütfen?!
genelde bunları kimse görmez ama siz bütün dünya bu ağtallığınızı görmüş gibi utanırsınız.
dolmuşcuya ücret öderken; parayı uzatıp kısa winston soft demek.
alışveriş yapıp çıkan müşteriye, ben çıkıyormuşum gibi "kolay gelsin" demek.
heralde onun işide zor diye düşünüyorum bir an. hani gez, toz, alışveriş yap, sonra eve git. baya zor.
öğrencine hocam diye hitap etmek.
otobüs bileti için pazarlık yapıp (abi öğrenci adamız ya, hep sizin firmayı tercih ediyorum vs. vs.)fiyat indirilir ve ardından verilen para üstü unutulur. bir kaç adım sonra arkadan gelen sesler ile durumun farkına varıldığı andaki salaklık duygusunu hissedebildiysiniz şukela tuşuna basın da ben de sizi hissedeyim.
tutarı kasadaki görevliye uzatırken, paranın düşmesi üzerine para bile gitmek istemiyor dercesine gayet sesli bi şekilde para gidiyor can gidiyor demek. yanda duran arkadaşın yarılması, görevlinin gülmemek için kendini kasması. koşarak ortamdan uzaklaşmak.*
birine çarpıp 'afedersin' demek yerine 'önemli değil' demek akabinde çarpılan kişinin pis bakışlarına maruz kalmak.
güncel Önemli Başlıklar