bugün

saniyede 300bin km he. çok iyiyiz.

menziline ulaşması sadece 0,00001 saniye sürecek top mermisidir.

aklıma mukayyet olamıyorum.
alttaki yorum bizlere tercüman olmuş. güneş sisteminin anasını gondikleyeceğiz inşallah. saniyede 300.000 km hız ışığın hızından kum pistte bir burun farkla fotofiniş demek.

ışığın hızı 299.792.458 m/s'dir.
Buradan marduk u vururuz artık.
manyetik atış yapmaktadır.

300 km ötedeki hedefi nasıl vuracak onu anlamadım. dünya yuvarlak olduğundan hareketle, 50 km ötede uzaya karışır.
hiç bir şeyden anlamayıp her konuda bir şeyler saçmalayan aptallardan ne beklersin, dolar ile ilgili yazdıkları daha komik.
" milli top " deyince akıllara bazı şehirleri getirendir.
Ak parti yapıyor işte be..
Helal olsundur.

şimdiden böyleysek siz bizi bir de 2023 sonrası görün.
demek ışık hızına ulaşmışlar!

(bkz: genel göreleliğin amına koymak)

görsel
görsel

Mevlam verdikce veriyor masallah.
(bkz: Sebahattin sen yine de ülkemizi o kadar küçümseme)
Star wars evreninde sıradan bir gelişme.
Millenium falcon'da da benzer teknoloji kullanılmıştı. Bizlere de nasip olacak yüce yaradanın izniyle.
En akıllısı kulturlusu bu adam. Gerisini hesap et.
yalnız bunlar CB hökümet sistemini hazırlayanlar :/
sik kafalı çomarların hayal gücünü gösteren iddiasıdır.

meğer ışınlanmayı icat etmişiz haberimiz yok.
gönüllü olarak topun üstüne binip hedefe doğru giderken "hüloğğğğğğğğğğğğ" diye bağırmak istediğim enfes icattır. tabi sizler yüksek hızdan sesi duymayacaksınız hatta topu göremeyeceksiniz bile ama çok eylenceli olacağı gerçeğini değiştirmiyor.
Gercek abi bu kesinlikle, herkes nukleer yarisina giriyor ama olay bu degil, erbakan hoca yillar oncesinden soylemisti bunu, haberini vermisti. Birazdan link yollarim.
görsel

La ne diyor bu değişik.
Bilerek hatalı yazılmıştır. En azından herkesin bu milli toptan haberi olmuş ve gündem olmuştur. Çok güzel algı yönetimi yapılıyor. Bu konuda çok başarılılar.

(bkz: cambaza bak)
Samanyolu galaksisini fethedip ismini ATV diye değiştirmek lazım tabii. Cemaat galaksiyi bile ele geçirmiş. Bu yüzden bu top mermisi tam bize göre.
Adamlar ışık hızına ulaştı ama hala işsizliği çözemiyorlar. Vay amk. Evet.
vay be.

tık ve bom.

öyle ki....

tık sesi kulağımıza gelmeden

" ışık hızıyla hedefin imha edilmesi " durumu.

ışık hızı lise bilgime göre saniyede 299.000 km/sn. bu " top " ışıktan da hızlı, nasıl bi " top " sa.

bu arada top kardeşlerimi konudan tenzih ederim.

edit: sakiii, bu siyasi islamcılar ne içiyorsa aynısından, fonda da " ver mehteri " olsun. coştum lan zorla mı ?
vatam haimleri gıskanmayın hepinisi oldürrüz.

görsel
Adamlar lazer silahını içat etmiş.
eger bahsedilen silah asagidaki videodaki silah ise; milli olmasi güc olan silahtir. baskalarinin ürünlerini kendi ürünümüzmüs gibi göstermek ne zamandan beri milli oldu?

http://www.youtube.com/watch?v=KUGpCUkFwYI

tweet´te de "... yapiyoruz, yapiyorlar ..." yazilinca "kimler yapiyorlar?" diye soru olusuyor.
bunu baska ülkelerin türkiye´de acmis olduklari silah sanayisinde üreteceklerse; o yine milli degildir.
işte diyorum ya, o 3 yüz bini biraz fazla sallamış.