bugün

(bkz: sakat)
Bu şekilde efsane hayal kırıklığına uğrayanlar olduğu gibi, yine bu şekilde evlenen kimseler de mevcuttur.
şahsım sevgili oldu kaç kez sonrası hep ayrılık...
(bkz: entry nick uyumu)

hiç olmadı maliyetten kurtarır. düşün sana sadece aylık 50 lira veriyorsun o da lüksü yani. olmadı, kotalı kullanır 30 lira ödersin sanal sevgilinin sanal internet faturasını. *
hayallerdeki sevgili kavramıyla anlamlı olan sevgilidir.

nasılsa görmüyorsun, kız/erkek hayalindeki sevgili ölçütü neyse, onu gözünün önünde canlandır.

yazışmaları da ekle, aha sana hayallerdeki sevgili, ya ne olaacaadıı?.
-kimileri şahsıma , sanaldan insanlara güvenme der çevremdekiler ben de hep derim içimden hep gerçek hayatta arkadaşının karsına -sevgilisine göz dikenler varken insan her yerde insanken yalanı-talanı hep aynıyken, insan her yerde yalan talanken olmuş gerçekte olmuş farketmiyor!

-zaten insan ürünü bu internet -yalanı da aynı öyledir!

-zaten bu çevre ki, hep oğlanlarla konuşma kızlarla konuşma der hep!

-zaten hüzün her yerde olan hüzündür!

-dahası farketmez!
mantık sınırlarını zorlamaktır. birini görmeden aşık olmak mantıksızdır.
Sevgililiğin bokunu çıkarmak.
arada güzel bir muhabbet kurulduysa ortaya çıkabilecek durumdur.

iki taraf birbirlerine o kadar ısınır ki zaten karşılaştıklarında akıl değil,

gönül gözüyle birbirlerini görür ve fiziksel olarak da beğenirler.

ama zamanla muhabbet monotonlaşır ve sevgililer birbirinden sıkılırsa da şaşırmamak gerekir.
eğer ilk görüşme anında haddinden fazla samimi görüntü sergileniyorsa, çok yapmacık bir ilişkidir. bir insanı tanımak için onunla yemek, içmek, sıçmak ve bilimum aktivite gereklidir. onun kokusunu bilmek gerekir ve netten bu mümkün olamdığına göre kısacası saçma bir sevgililiktir.
öyle demeyin olm ya. insan üzülüyor lan.

tanımca zor olandır.
evet insan dış görünüşe önem verir, fakat biri yüz yüze tanıdığın zaman, tavırlarından hareketlerinden o kişinin yüzü de sana sempatik gelmeye başlar, ve bir süre sonra, tavırları seni etkiliyorsa, yüzü de sana güzel gelir. fakat sanal ilişkilerde bu olmuyor, onun attığı mesajları onun direkt olarak kendisiyle ilişkilendiremediğin için, onun attığı mesajlardan dolayı onun sana sonradan güzel görünmesi durumu söz konusu değil.
mesajlaştırken etkilenirsin, bu mümkün, ama görüştüğünüz zaman muhtemelen mesajlarla onu kafanda birleştiremeyeceksin. 2 farklı kişi gibi gelecek sana. konuşmaları, tavırları, sesi, kokusu, görüntüsü, herşey beklediğinden farklı olacak. hayalinde yarattığın 'O' ile karşındaki 'o' muhakkak farklı çıkacak.
bu yüzden hiç mi hiç sağlıklı bir ilişki türü değildir. sanaldan çıkıp reele döndüğünde göt gibi kalırsınız, çuvallarsınız. benden söylemesi.
kesinlikle, hüsranla ve hayal kırıklığıyla sonuçlanacak olan eylemdir. denemeyin. ne kadar boşluktaysanız bile.
hatta size tavsiyem, yüz yüze tanıdığınız biriyle bile muhabbeti sanal ortamlarda ilerletmeyin, herşey doğal sürecinde, doğal bir biçimde olsun, herşey yüz yüze olsun.
aşka ve sevgiye muhtaç kalmış kişilerin yaptığı talihsiz yanlıştır.
ki$inin özbenliği, ruhu sevilmi$tir; ah bi' de güzelse tadından yenmezdir, çirkin çıkmı$sa çok üzücü bir durumdur; $i$ko, sivilceli, cüce gibin. puh.
düşüncelere hayran olunabilir ama gerçek hayatta tanışmadan sevgili olmak nedir.
skypeta sex yapmak gibidir.
benim başıma gelen olay. anlatıyım size; bir gün msn'e girdim en yakın kız arkadaşımın
sevgilisi yazdı dedi ki işte ayşe'nin sınav sonuçlarını söyler misin benim adım ahmet ayşe'nin sevgilisi ahmet(ayşenin internetten bulduğu sevgilisi). tabi ben inanamadım dedim ayşenin sevgilisi olsa söylerdi bana. sonra ayşeyi aradım doğrumu, benim niye haberim olmadı dedim aha şimdi olduya haberin söylüyorum dedi . neyse çocuğa sınav sonucu felan söylemedim bozuldum sonuçta en yakın arkadaşım söylememişti bana internetten daha önce görmediği birisiyle sevgili olduğunu. çocuk dedi işte gelince görüşürüz felan bende inanmıyorum tabi gel görüşürüz dedim. bir gün okula geldim kız sevgilisiyle gelmiş neyse konuştuk felan. çocuk bak sana gelceğimi söylemiştim dedi bende hoş geldin dedim. Bu çocuk bana dedi ki ayşe ile arkadaşlığını bitirceksin, bende dedim ben seni tanımıyorum ki dediğini yapıyım ayşe söylesin hay hay dedim. ayşe'nin eli ayağı titriyo ne diyeceğini bilemedi sevgilisi ısrar ediyo söyle hadi söyle diye ayşe dayanamadı bir yandan ağlıyo bir yandan söylemeye çalışıyo dedi seninle arkadaşlığımı bitirmek zorundayım bende dedim sen bilirsin çıktım derse girdim sonra kızda arkamdan derse geldi özür dilerim felan dedi bende olur öyle dedim konuşmaya devam ettik bu durumda dahi bir gün işte bu kız baktım selam sabah vermiyo dedim hayırdır ne oldu sevgilim beni takip ettiriyomuş seni görmesin diye dedi. işte ondan sonra ben bu kızı aradım sevgilisi açmasın mı telefonu wuuwwwwwwwww küfürleşmeler felan dedi yarın okula gelcem yiyosa gelirsin felan dedi bende gelirim dedim. neyse kız diyo nolur gelme okula felan sana birşey yapar ama yine ağlıyo neyse ertesi gün oldu kız yanımda oturuyo çocuk arıyo telefonla kızı dışarı çıkın yoksa sınıfı basıcam kız korktu çıktı ben dedim ki dersim bitmeden gelmem yiyosa bassın dedim sınıfı neyse sınıfı basamadı tabi arkadaşlarım durumun farkında dediler bir tane yumruk at gerisini bize bırak felan çıktım çocuk milleti görünce tabi kavga etmiyeceğiz konuşcaz dedi. konuştuk yemedi kavga etmek tabi kız benle kaldı çocuk gitti doğal olarak. neyse kız dedi moralim bozuldu ben eve gidiyim bugün derse girmiyim dedi bende tamam dedim. çocuk kızı dışarda bulmuş yine affettirmiş kendini benim haberim yok ertesi gün kız geldi nasılsın dedim barıştık ahmetle dedi dedim bundan sonra benim yapabilceğim birşey yok dedim çıktım aradan konuşmadık ondan sonra tam okul bitmeye yakın geldi özür diledi yermiyim yemem konuşmayalım dedim. Not: Üniversitede geçiyor olay
saflıktandır. ya da duygusal boşluktan.
şuan basıma gelendir. güzel la.
yaş max 16 dır.
ihanete ve aldatmaya en müsait ilişki türüdür.
Platoniktir. Bireylerin biri 2-3sonra siktiri cekecektir.
nasıl güveniyorsunuzda böyle bir eyleme kalkıyorsunuz diye sorulası insanlar.
Güvensizlikle bitecek ilişki.
en en güzelidir.

Ben sanaldan bir sevgili yaptım. Fotosunu bile görmedim. Şimdi buluşmaya gidiyorum. Cebindeki Gülden tanıyacağım. Ama sağlık durumumu falan sordu. Böbreklerinde sorun yok dimi falan deDi. Görün beni ne kadar düşünüyo. Aşkım yaaa.