bugün

internet üzerinden satış yapan internet sitelerinin kullandığı pos çeşidi.

http://www.garantiodemesi...ticaret/garanti_sanal_pos
şifrenizi bilmeseniz de, kimlik göstererek alışveriş yapmanız mümkündür.
firmaların, web sayfaları üzerinden satış yapmasına olanak sağlayan, fiziken bulunmayan postur. uluslararası kart kuruluşlarının kuralları gereği web sayfasında bir takım bilgilerin bulunması gereklidir. aksi halde oluşabilecek kart hamili itirazlarında, işlem tutarı, kart hamili bankalarınca, sanal pos tahsis eden bankaya borç kaydedilir. bu konuda dikkatli davranan tek banka türikiye iş bankasıdır. o kadar dikkatlidir ki firmaları canından bezdirir.
yakın zamanda ben de internet üzerinden satış yapanlar kervanına dahil oldum. valla sanal pos olayı güzel sistem. aynı işle ilgilenen bi arkadaş tavsiyesi üzerine Sipay'le çalışmaya başladım. Oranları, sistemleri tertemiz. Bu sektörle ilk defa çalışacağım için beceremem sanıyodum ama gayet pratik. ilgilenenlere duyurulur
Sitem için sanal pos hizmetine ihtiyacım olduğundan bu konuda çok araştırma yaptım. Birkaç firma ile görüşmemin neticesinde komisyon oranlarının uygun olması sebebiyle Sipay ile çalışmaya başladım. Bir sıkıntım olduğu zaman çok hızlı geri dönüş alabilmek bana güven verdi. Şimdilik memnunum.