bugün

Yaklasik birkac Saat once.. tuhaf olan Tarafi da gercek oldugunu bilmek!!
hatırlamıyorum. siktirgit diyenimiz daha çoktu.
Hiç hatırlamıyorum ne garip. Daha geçen sene bu vakitler sevgilim vardı. Ne çabuk unutmuşum.
12.11.2017 01.07
iki saat önce.
Kardeşim dedi * .
Anlamını dahi bilmiyorum.
Cuma veya perşembe günü annem demişti.
dün gece, tv karşısında kanepede uyuklayan kızımı kaldırıp yatağına götürdüm. Yanağına öpücük kondurup kulagina seni seviyorum dedim o da uyku semesi ben de seni babacigim dedi.

Ne kadar çabuk büyüyorlar. Daha dün gibi;

(bkz: uyuyan bir bebeği yatağına koymak)
Bana en son "ne olacak bizim is" dendi. Siz siz olun bu sekilde acilmayin sevdiklerinize.

Ama kucuk yegenim gecen isten eve dondugumde seviyorum seni demisti. Bu sayilir.
Sevgiye muhtac oldugum icin sevgililerin arasina giriyorum yoldan gecerken biri bana demis olur sevinirim aq.
Bir saat önce. Bende seni seviyorum bebeğim.
Yalandan mi? Yoksa gozleri dolu dolu olmus bir vaziyette soylenmis dolu dolu bir cumle icinde mi?
Bunlari ayirt edersek gercekten vakit gecmis.
her gün sabah ve akşam ayna karşısında kendimden duyuyorum. Ben beni sevmiyorsam başkasının sevmesinin ne anlamı olur?
Bana 1 kaç saat önce ama %99 ihtimalle yalan soyluyor.
Hatırlanması zor olmayan soru.

Hatırlamıyorum amk..
hayatımda daha hiç duymadım. beni ben de sevmiyorum zaten.
Epeyce oldu..

Genelde ben bu cümleyi başkalarına kullandım hep.

Kimse bana epeydir kullanmıyor.

Kötü bir insan oldum sanırım.
kısa bir zaman-mekan-bilinç kaybı yaşattı bu başlık. sigara yakıp kendimi toparladıktan sonra yazabiliyorum. geldim. tekrar aranızdayım.

dediler inandım. inandım yanıldım. demediler duyamadım. duyamadım inandım. sonra büyüdüm. hepsini unuttum.
Dün akşam. Hayatımda duyduğum en içten "seni seviyorum." buydu. Teyze olmak çok güzel.
Saat şuan 01:07.

Tam olarak 9 dakika önce karşılıklı olarak söyledik bunu. Bütün bir akşamı beraber geçirip ben eve yeni girdiğimde aldığım mesaj bu. Son 2 senemin özeti. Aşk güzel şey.

görsel
Yıllar olmuştur.

Vay anasını durduk yere niye hatırlattınız şimdi? *
Bugün ^^
Dayıma kitap önerdiğimde edinirim üzerine tartırışırız dedi ben de emojili cevap attığımda "ben emojiden anlamam, seni seviyorum dayıcım, görüşürüz" dedi. Bu mesaj günümü güzelleştirmiş olabilir. Düşündükçe mutlu oluyorum.
Bu kelimeyi kullanmaya gerek yok zaten çevremde de kullanana rastlamadım (şuan yok) sevdiğim anam babam biz bakışlarla anlatiriz bakışlarla anlariZ bunu.
yakin geçmişte. belki mayıs ya da haziran.
seni seviyorum sözüne teşne biri olmadım hiç ama, altı dolmadı birkaç seni seviyorumların dışında.

itiraf etmeliyim ki, öyle günler oluyor ki, insan bi' günaydına, bir seni seviyoruma dört dönüyor. bazan bunu bekliyor, istiyor.
Hiçbir zaman...