bugün

San Marino teknik direktörü Giampaolo Mazza nın istifa etmesidir. dile kolay 15 yıldır takımın başındaydı adam. yolun açık olsun büyük reis.

edit: reis te önceki adamda istifa yoluyla ayrılmış takımdan. http://hurarsiv.hurriyet....ntnews.aspx?DocID=-264026
he biliyom ya, manav siponcana viooletti ile anlaşmışlar, acayip gülüyorum.
bir de abdullah avcı'ya kızarlar. cık cık cık... *

herneyse, üzmüştür... fenerbahçemiz'e gelmesini diliyoruz *
Eleman galiba gönüllü olarak ücretsiz çalışıyormuş. 85 maçta 1 galibiyet..?

15 yıl katlanan san marino halkı sabır konusundan örnek olsun tüm dünyaya.
San marino da yılmaz vural sesleri. inanıyorum ki ilk eleme turu maçlarında en az 2 puan aldırır.
insanı güldüren olay.
san marinoluların insan üzmeyi sevmemesi durumudur.

+yav artık kovalım gitsin şunu 76 maç 75 yenilgi!
-yav kovacam kovacam da üzmeyelim diyorum, kırılmasın bize yani.
Adam san marino tarihinin en başarılı teknik direktörüymüş bu arada. Bir nevi san marino nun alex ferguson u.
adamlar en azından 16 sene bir tane teknik adam ile çalışmışlar, biz de 3.ligte bile yok bu kadar sure ayni hocayla calisan.
düşünülmesi gereken 76 maçta 75 yenilgi almasına rağmen 16 yıldır aynı takımın başında olmasıdır. türkiyede neden böyle örnekler göremeyecez? ne olursa olsun istikrar önemlidir.
15 yılda sadece 1 maç kazandırabilmiş ulu zatın takımı terkedişi.
San Marino'da Yılmaz Vural'ın ayak seslerinin duyulmasına sebebiyet veren kovulmadır. Yılmaz vural bir hesap yapmış ve zaten bu takımın daha da aşağılara düşemeyeceğini hesap ederek milli takımın teklifini kabul etmiş. Vaatlerinden biri ise her maçta en az bir gol... Bir senenin sonunda ise artık beraberlik almaya başlayabileceklerini de sözlerine eklemiş.
istifa etmesi gülünecek olaydır. 75 maç ne demek lan. bu kadar umutsuzsunuz.
vefalı şanlı san marino taraftarının sevdiği yaşayan efsanemizin* görevini bırakmasıdır.

(bkz: üşüyoruz reyiz)

edit: yeter artık yılmaz vural esprisi yapmayın amk!
muhtemelen yerine yılmaz vural gelecektir.