bugün

Abi gerçekten çok güzel oluyor bu Samsunlu kızlar.
Bir kıza aşık olmuştum Samsun-Bafra'lı.
Ben onu seviyordum o da başkasını seviyordu.
(bkz: seni seviyorum sudenaz)
O gitti bir ay oldu neredeyse sonra ben instagram'da takılırken kendisini takip ettiğim bir kıza denk geldim. Kendisini tanımıyorum ama aynı okuldayız onu biliyorum.
Hesabında Samsun yazıyordu.
Bu da herhalde bir fotoğrafından anladığım kadarıyla Samsun-Çarşamba'lı.
Abi kız bir içim su.
Yok böyle bir güzellik.
Demem o ki alacaksanız bir Samsun kızını alın. Ben bir seneden itibaren bunu da düşünüyorum zaten. ileride evlenirsem Samsunlu bir kızla evlenirim diye.
Tanım:Ülkenin en güzel kızlarıdır.
Samsunluyum. Evet kızları güzel fakat çoğu ego abidesi.
evlenilecek kızlardır. keşke samsunlu bir kızla sevgili olsam.
Sağ gösterip sol vuran kendini uyanık zanneden dişiler.
Bazıları nedense kezban olurlar.

Burada bir tanesi mevcut.

Akıllara zarar herbokologdur.
Harun abileri kızdıran kızlardır. Kavga başlasın. Evet.
Samsun etnik çeşitliliğin fazla olduğu bir ildir, büyük bir genelleme çıkarmak doğru olmaz.
Esmeri de çoktur sarışını da.
bi izmirli bi de samsunlu kızları eleştirip, genellemekten bıkmadınız. kıskanıyorsunuz o yüzden hep bunlar.
Aynı ortamda Birden fazla olunca özelden mesajlaşmayı unutuverirler.
samsun şehrinin mozaik nüfus yapısı, kızlarının güzelliğine sirayet etmiş durumda. misal kavaklı Çerkes kökenli bir kız tanımıştım, altın sarısı saçları, mas mavi gözleri, uzun zamandır gördüğüm en güzel ilk 5 kız arasına girer. yine Samsunlu arnavut kökenli bir esmer bomba tanıdım, babacım böyle birşey yok. Samsun kentinde, Çerkes, Selanik, Arnavut kökenli binlerce insan vardır. çok renklidir. güzeldir, eğlenmeyi severler.
evli bile olsa aldatan kız türüdür. uzak durun.
nerde hanı samsunlu kızlar
samsunluyuk.
samsunlu kızlara nasıl çamur atsak başlığı.
doğru düzgün görmedim.
görsel

Şehre göre kadın ayrımı yapmam; ama Samsunlu kadınların bahsi geçince aklıma hep üstteki görsel geliyor.
üniversitede 5 tane samsunlu kızla yattım taytlı mini etekli felan.
handjop konusunda oldukça başarılı kızlardır.
yalanı çok iyi söylerler karşısındaki çok guven verirler ama hainlerdir heleki ladik ve kavaklı olanları k*urtler daha iyidir.
kezban olarak tabir edilen tür tam olarak budur. ekseriya lise mezunu olup onu da dışarıdan okumuştur. ilkokulluların iş başı yaptığı yerlerde masa başı iş yapar, efendi/müdür/patron/patroniçe gibi takılırlar.
verme potansiyeli yüksektir bakmayın muhafazakar falan göründüklerine üniversite ye gelenlerini anlatsam roman olur.
'verme potansiyeli' ananda olmasa dünyaya gelemezdin delikanlı.
Terbiyesizlesmeyin. Adam olmak böyle birşey değil.
tek seferde 1 tencere sarma yiyorlarmış.
yalan amk.
tanıdıklarımdan yaptığım tespite göre ya ateist yada ateizme meyilli olan kızlardı. gerçekten çok yazık şu samsun karadenize hiç yakışmıyor keşke ordunun veya sinop un ilçesi olsa..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar