Samsung bundan sonra yürüyen telefon çıkarsa pazardaki payına ulaşamaz.
lenovo p 70 imin şarjı bitince şarj almaması ve bir daha açılmamasıyla beraber türk telekom evde internet aboneliğimin üzerine az sonra almaya gideceğim telefon. umarım ödeyebilirim 24 ay.
taşpınar avm'nin 800 e mal ettiği fakat 2100 tl ye sattığı telefon.

gitti gidiyordan 950 küsüre bulabileceğiniz telefon belirli indirimleri bekleyip.

ttnette 1800 alır en az. 24 aya vadelendirirken sık dişini nakit olarak gitti gidiyordan al.
o paraya çok daha güzel seçimler yapılabilir.
Kullandığım telefondur. Benim kullandığım j7 prime da çok büyük gprs hatası var. Hava durumu uygulamasında Etlik olması gereken konum Yenimahalle olarak alıyor. Balgat olması gereken konum dikmen alıyor. Arabayla seyahat halinde sürekli saçma sapan yerlerde konum gösterip yol şaşırtıyor sesli yönlendirme kesinlikle çalışmıyor. Eskiden Lenovo p70 kullanırdım o cihaz hiç şaşmaz şaşırtmaz saat gibi işler ve yönlendirirdi. Resmen harita gprs özelliğini kullanamıyorum cihazın. Acaba bütün j7 primelar böyle midir diye merak ettiriyor.
Ekran dokunmatiğinde basılı tuttugunuzda algılamama sorunu olan telefon. Batarya süresi muazzam fakat klavye kullanırken harflerin üstüne basılı tutup türkçe karakter yapamamak can sıkıcı.
Tanım: Ekran sorunu olan fiyat performans ürünü.
gayet güzel ve kaliteli bir telefon.
Sevdiceğimin kullandığı telefon, kaliteli bir telefon, gsm operatörleri bu aralar kampanyalar dahilinde veriyor.

Neden eksilediniz arkadaşlar :/
1 senedir kullandıgım telefon
rahatlıkla diyebilirim ki kullandıgım en iyi telefon.
S a ve note serilerinin artık delirmiş fiyatlara satılması ile kullanıcıların mecburiyetten yöneldiği telefon. .
(bkz: çöp)

lg siker arkasına bakmaz.
Kullandığım telefon. Ucuz. Güncellemeden sonra hakkaten bi güzelleşti.
Kutu içeriğinde 5 liralık kulaklıkla gelmesi dışında hiç eksiği olmayan telefon. Eski lg kulaklığımı taktım. Tüm işlevleri çalışıyor. O sorunu da aştık elhamdülillah.

Bu fiyata alınabilecek en iyi alternatif bu bence.
Türkiye'de çok satan akıllı telefonlardan biri.
En fazla 16 gb'lık hafızası vardır.
j serisi genelde dandik olur 5 para etmez.
fiyat-performans olarak en iyiler içine girebilecek telefondur.
samsung c serisini görmemiş ve fiyatına göre en iyisini aldığını sanan kullanıcılara sahip telefondur.
sözde gömülü batarya detayı vardı ama linkteki videoyla birden bire çıkarılabilir batarya halini aldı. keza j5 prime de öyle

neden derseniz: https://youtu.be/BUiTCTPslGc ve https://www.youtube.com/watch?v=ej0KRDxo6lo