bugün

ingilterede eğitim almış azeri sanatçı
(bkz: al-muallim)
dini müzik sektörüne bambaşka bir hava katmış, birçok müzisyenden çok büyük bir farkı olan (eğitim görmüş olmak), dinlemediğim ama orada burada duyduğumda hoşuma giden sanatçı.
hasbi rabbi bestesi bence dini müzikler arasında en iyi müziğe sahip bir bestedir.
kadın fanları ıcın ne gıbı bır yontem ızleyecegı merak konusu olan sarkıcıdır.
"mother" adlı eseri gerçekten güzeldir. "hasbi rabbi" ise müziğin ve dinin evrenselliğini en güzel biçimde yansıtan güzel bir ilahidir.
ateist olmama rağmen şarkılarını keyifle dinlediğim sanatçıdır. gerçekten çok lezzetlidir.
time dergisi tarafından islam dünyasının rock yıldızı seçilmiş. ben rock ı çok yanlış biliyormuşum senelerdir anlaşılan.
15 Eylül Cumartesi saat 21.00'de Feshane bahçesinde ilk Türkiye konserine çıkacak olan sanatçıdır.

(bkz: 15 eylul 2007 sami yusuf istanbul konseri)
muhafazakar kesimin ricky martin'i(ymiş).

smile was,is,will here
15 eylülde eyüp te trafiği felç eden ve bedava konser verince seyirci toplayabilen sanatçı.
istanbul'da verdiği konserle bazı saf televizyonlar tarfından tarkan'la karşılaştırılan ve genelde islami kesimin hayranlığını kazanmış olan, azeri asıllı ingiliz vatandaşı insandır.
ilahileri çok beğenilen gerçek bir sanatçı. ama nedense televizyonlarda öyle haberler yapıldı ki bu adamın tek hayranlarının baş örtülü kızlar olduğunu düşünmeye başladım. * *
yeniçağ gazetesi nin haberine göre türk kanallarına çıkmak konusunda oldukça seçici davranan sami yusuf, roj tv de yaklaşık 2 saat süren bir programa katılmış. kıt müzik bilgisini roj tv izleyen diğer kıtlarla paylaşmış. çok yakışmış tabii.
mini etek giyen türbanlı kız olmuş sözde ilahicidir.

Allah kelimesini ağzına alan bir şahıs nasıl olur da masumların kanını döken köpeklerin destekçisi bir kanala çıkar? hayır madem öyle bir ruhaneti var böyle çıkıp ulu orta yapılmaz ki be güzel kardeşim! biz seni ne çok severdik .

en polyanna bakış açısıyla yaklaşılırsa menajerinin hatası olarak kabullenebileceğimiz Roj Tv ye çıkma hadisesini gerçekleştirmiş ilahicidir. *
ingilizce ilahi söyleyerek kitlelere daha bir kolay ulaşmış kişi. tabi dünyanın yarısı ingilizce biliyor. klipler de çekmiş pek bir güzel. şu kodu yaz sami yusuf şarkısı cebine gelsin olayında da reklamı çok. türkiye'ye geldi; petek dinçöz'ün ,lerzan mutlu'nun programlarına çıktı. yanında tercümanı. roj tv'ye de çıkmış medya öyle diyor. akıl hocası kimse roj tv nedir bilgilendirmemiş heralde.
bir de azeri asıllı diyorlar, doğma büyüme ingiltere'de olsada; biraz türkçe konuşamaz mı,azeri türkçesi. o da yok. ilginç, çok ilginç. bizim bazı avrupalı türkler kırık dökük de olsa konuşuyorlar dilimizi. sami yusuf tam bir ingiliz vatandaşı olmuş.

bir dahaki fesane konserinde roj tv yayınlasın artık. ne diyelim.
bu devrin adamı. türki'de özellikle. karada ölüm yok artık ona. vay be...
muhafazakar kesimin tarkan'ı. genç, ojeli, daracık kot pantolonlu, mis gibi ortada göğüslü fakat baş örtülü kızların kelime anlamıyla olmasa da sosyolojik olarak mastürbasyon öznesi.
mecidiyekoy'de sarkisi son seste calinan sarkici. bunlara inat bende metallica'mi acsam diye dusunuyorum.
"şarkısını son kez çalınan şarkı" şeklinde tamlamaların olduğunu herkese öğreten kişi. başka da bir şey bilmem.
pkk kanalı roj tv'ye çıktığı halde trt'ye konuk olarak ramazan'da çağırılması eleştirilen kişi.
---
http://www.acikistihbarat...m/Haberler.asp?haber=7030
---
ilk defa kral tv'de keşfettiğim * sesi de, müziği de güzel, nur yüzlü, tatlı sözlü, yaptığı işi bana göre hakkıyla icra eden, ama yusuf islam'ı kendine biraz fazla örnek alan sanatçı kişi(lik). azeriymiş kendisi... ben yıllarca mısırlı sanıyordum.
kanaatimce, dini kullanarak para kazanmakta olan islami şarkıcı. ama onun suçu değil. ne de olsa, her talep kendi arzını yaratır.
yakışıklı, karizmatik biriymiş. (bkz: #3576458)*
feshanedeki konserine 80.000 kişinin geldiği rivayet edilir. ulan o kadar adamla şehri işgal eder o.
çok güzel dini sarkilari olan sarkici. sesi de güzel. kendisinden bir arabesk sarki bekliyoruz ailecek. yakısıklı oldugu tartısılır, seksist yonden bakmadım olaya. gay değilim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar