bugün

her ne kadar golü yediğimiz zaman bizi derin bir hüzne soksa da maç bittikten sonra dikkatlice izlediğimizde klas bir gol olduğu gerçeği ortadadır.
(bkz: ampul)
muhteşem bir goldür. (bkz: kılçıksız)
yediğimiz anda da gerçekten alkışladığım goldür. fakat sonradan görülüyor ki servet'te götünü biraz kaldırıp zıplasaymış keşke.
(bkz: bilezik gibi gecirmek)
çıkması imkansız yere giden goldü;baraj kurdurulmasa kurtarılabilirdi.
volkanın barajı yönlendiremediğinin göstergesi olan goldür. tamam volkan cok iyi ama bu konuda çalışması mutlak surette şart.
rüştü olsa kurtarırdı dediğim goldür. zira rüştü daha zayıf olduğu için oraya uzanabilirdi. hatırlarsınız, euro 2008 hırvatistan maçında son dakikalarda kullanılan bir serbest vuruşu doksandan çıkarmıştı rüştü. volkan olsa idi o topu çıkaramazdı. kaleci dediğin adam öyle kaslı falan olmayacak. hoplamaya zıplamaya müsait olacak.
dünyada hiçbir kalecinin kurtaramayacağı goldür.
o golde volkan'ın yapacağı hiç bişey yoktu

golü yememesi için yapacağı tek şey daha salihoviç topa vurmadan o köşede beklemesi olurdu..
volkan nezdinde türkiye'ye atılmıştır o gol.
alkışı hakeden bir goldür.
volkan'ın yapabileceği pek birşey olmayan goldür. güzel goldür.
yalnızca mondragon'un kurtarabileceği goldür. uzaktan çekilen şutlarda ve frikiklerde kanımca dünyanın en iyi kalecisi mondragondur.
Tamamen bireysel yetenek ve baraj hatasıdır. Zira kurulan barajın arkası kalecinin değil barajdaki futbolcuların sorumluluğundadır. Durduğu yer doğrudur. Hatta fazla bile uçmuştur. Cech bile üşenir o topa uçmaya.
şahane bir goldür..ben olsam ben de yerdim.gerçi ben zaten yerdim.
içimin gittiği goldür. ulan bi bak ceyhunun hamitin kullandığı toplara bak bide bu topa...
herhangi bir kalecinin kurtaracagı gol olsa zaten herhangi bir kaleci koyarlardı oraya. ama sen en iyisini koyuyorsan insan onu kurtarmasını da bekliyor. belki kurtarılabilirdi. futbolda böyle kurtarılmış çok şut var. ama adamı da tebrik lazım sağlam vurdu.
milli takımın başarısızlığını istemesek de belki şu fatih terimden kurtulma yollarından biri olduğu için hakkatten de içimin gittiği goldür.* ayrıca volkanın durduğu yer hatalıydı ve sol üst çaprazına gelen topa daha fazla uzanabilmesi için sağ eliyle uçması gerekirdi.*
yeme de yanında yat.
ocho'a olsa çıkarırdı denilesi gol.
volkan kaleci görünümlü izbandut kişisinin sadece topu seyretmediği için tebrik edilmesi gereken pozisyon.

zira kendi kullandığı degajdan gol yiyebilen bi tip için bu bile bir aşarıdır.
29 metreden frikik golüdür. sejad salihoviç.