bugün

(bkz: #15604606)müthiş birikimli bir kullanıcı. edebiyatçı sanırım...hoşgelmiş...
nickinden dolayı gönlümde taht kurmuştur. çok hoş gelmiş.
--spoiler--
Bu devirde paraya muhtaç olan takım.
bu devirde para büyük ihtiyaç,beşiktaş ibnesi paraya muhtaç.
--spoiler--
bazıları kendi sıfatlarını karıştırır. onlardan birisidir.
(#15608157)
(#15608157) bu satırlardan sonra beşiktaş semalarından mini etekle geçmemesini tavsiye edeceğim yazar.
'ben erkeğim' diye bir cümle kurarsa, 'farketmez' diye bir cevap alır.

edit: silmiş. afferim kerata.
(bkz: #15609214) adam bazı şeyleri geride bırakmış. helal olsun.
hoşgelmiş yazardır. (bkz: #15604606) bursasporumuz ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. tebriklerdir kendisine.
isteyene msn adresini verebilirim. *
kime ne yazdığı, hangi takıma ne gibi ithaflarda bulunduğu önemli değildir. Asıl önemli olan armasına, takımına, şehrine olan aşkıdır. hoşgelmişsin kardeş, biz de seni bekliyorduk.
5 kuruşluk aklı olan, ancak o kadarlık olan aklının 3 kuruşunu da kaybedip geriye nerdeyse boş bir kafatası bırakmış böcek. kendisine şu swf'ı göndermek artık farz olmuştur.

http://inciswf.com/bitmednz.swf
uzun bir aradan sonra hoş geldin hafız *
benfica yüzünden 120 tlden olmuş, hüzünlü yazar. penlatı nasıl kaçar lan?
tatangalardandır tanırım.
beni zorla malatya ya gönderen yazar. sağolsun adam gibi adam kendisi. selamlar olsun sakaryalı yazara.
beni zorla hiç bir yere göndermeyen yazar. sağolsun adam gibi adam kendisi. selamlar olsun sakaryalı yazara.
beni zorla elazığ a gönderen yazar. sağolsun adam gibi adam kendisi. selamlar olsun sakaryalı yazara.
beni zorla alem ereksiyon görsün.
Zevkle eksiliyorum seni ''ereksiyon meselesi hafız''
beni zorla justin bieber konserine gönderen yazar.
sağolsun adam gibi adam kendisi.
selamlar olsun sakaryalı yazara.
beni zorla milli maça götüren yazardır. sağolsun adam gibi adam kendisi. selamlar olsun sakaryalı yazara.
bana zorla pentagram t shirtü hediye eden yazardır.sağolsun adam gibi adam kendisi. selamlar olsun sakaryalı yazara.
memleketini merak ettiğim yazar, nereli acaba?
nick ine bakarsak gümüşhane li olma olasılığı yüksektir.
doğum günü kutlu olsun yazarı, akşam parti var isteyen gelsin dostlar.
hesap ve kredi kartı ele geçtiğinde şifresini tahmin etmekte zorlanmayacağımız yazar. tatanga olma olasılığı yüksek.
nickinden son derece ilim irfan abidesi olduğu anlaşılan kişilik.
Kendisinden özür diledigim yazar.
Affet beni kardeşim, bi an tutamadım kendimi.